Львівські ліквідатори не отруїлися фосфором?

За словами голови українського МНС Нестора Шуфрича, у крові ліквідаторів, які працювали на місці аварії у Львівській області, не знайдено фосфору.

Ліквідатори фосфорної аварії
УНІАН
За словами голови МНС, жоден з ліквідаторів аварії фосфором не отруївся.

Діагноз "отруєння продуктами горіння фосфору" ліквідаторам аварії під Ожидовом Львівської області не поставили, тому що у їх крові фосфору не було виявлено. 

Про це сьогодні під час засідання сесії Львівської обласної ради заявив голова МНС України Нестор Шуфрич. 

Міністр з питань надзвичайних ситуацій сказав: "Діагноз "отруєння продуктами горіння фосфору» ліквідаторам аварії не поставили тому, що, як пояснили мені військові медики, у крові ліквідаторів не було виявлено фосфору".
 
Коментуючи заяву одного з лідерів блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Юрія Луценка, що пожежникам нібито пропонували гроші за те, аби не ставити такий діагноз, міністр сказав наступне: "Мене це навіть ображає. З іншого боку, Луценко міг би сам приїхати з Греції на місце події та пересвідчитись, що небезпеки немає".

 
Водночас начальник головного управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ігор Герич заявив кореспонденту УНІАН, що із діагнозом "отруєння парами фосфору" з лікарень виписано 99 осіб, 14 з яких - діти. 

За його інформацією, на лікуванні поки залишається 81 особа (з них 11 дітей), потерпілих внаслідок аварії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: