Люблячі дідусь і бабуся тримали онуків у клітці, випускаючи тільки до школи

З решіток старих дитячих ліжечок бабуся і дідусь зробили клітки, куди заганяли своїх онуків одразу після школи. Там же діти їли і спали, випускали їх тільки вранці, щоб відвести до школи.

У Британії рідні дідусь і бабуся тримали власних онуків у клітках, лише на час відпускаючи їх до школи.

Про те, що в цій сім'ї щось не так, підозрювали всі сусіди. Дітей - 9-річну дівчинку і 8-річного хлопчика - відібрали у наркоманів-батьків два роки тому і передали під опіку рідним бабусі й дідусю.

Правда може б і не відкрилася, якби одного разу дівчинка не зважилася на втечу. У поліцію про зникнення дитини заявила бабуся. У той же день втікачку знайшли на вулиці, але вона навідріз відмовилася повертатися додому. А під час розмови з поліцейським психологом проговорилася, що живе в клітці.

Поліцейські, які потрапили в квартиру, не повірили своїм очам: дитяча кімната була схожа на в'язницю. З решіток старих дитячих ліжечок бабуся і дідусь зробили клітки, куди заганяли своїх онуків відразу після школи. Там же діти їли і спали, випускали їх тільки вранці, щоб відвести до школи.

Всі дорослі з цієї неблагополучної сім'ї стояли на обліку як психічно неврівноважені. Але за два роки, поки діти жили у бабусі з дідусем, працівники опіки так і не перевірили, в яких умовах живуть діти.

Читайте також:

6-річна дівчинка вигадала зґвалтування, надивившись телевізора

Бабуся убила онука-дауна і повісилася поруч

12-річний онук здав бабусю, яка вбила дідуся, в міліцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: