Люблячий дядько 23 роки ґвалтував п'ятьох племінників

Педофіл змушував дітей задовільняти його сексуальні примхи до того часу, доки вони не дорослішали. Потім займався молодшими.

56-річний ізраїльтянин 23 роки примушував п'ятьох своїх племінників і племінниць до задоволення його сексуальних бажань.

Першою його жертвою став 13-річний племінник ще в далекому 1986 році. Паралельно дядечко "почав займатися" 11-річною племінницею, оплачуючи її згоду грошима.

Коли діти ставали старшими, дядечко втрачав до них інтерес і переходив на молодших, включаючи 9-річну племінницю, яка вчилася тоді в другому класі.

Навіть після того, як її справа була передана до суду, він продовжував здійснювати непристойні дії із ще однією, 14-річною, племінницею.

Суд засудив велелюбного дядечка до 14 років ув'язнення і до виплати компенсації у розмірі 200 тисяч шекелів всім постраждалим.

У вироку було зазначено, що обвинувачений зіпсував життя всім дітям і наніс їм важкі душевні травми, які повністю не зітруться і в майбутньому. Суддів особливо обурило, що обвинувачений використав вкрай тяжке становище сім'ї, в якій росли його племінники. Батько сімейства перебував в ув'язненні, а мати страждала від наслідків важкої травми.

Читайте також:

На Троєщині паніка через маніяка-педофіла

У Маріуполі педофіл зґвалтував 4-річну дитину: сусіди вийти на крики побоялися

У Миргороді затримали серійного ґвалтівника-педофіла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: