Мачуха вбила дворічного пасинка через куряче яйце

Цікавість малюка стала для нього фатальною. Діставши з-під курки яйце, він привів мучуху в шал.

На Миколаївщині 17-річна мачуха забила до смерті малюка, що вирішив подивитися, що знесла курка. За це цікавого хлопчика мачуха побила з такою силою, що у дитини розірвалася легеня.

Лікарям, які приїхали на місце вбивства, і міліціонерам жінка розповіла безневинну історію про те, як малюк сам випав з коляски.

Загиблого хлопчика звали Сашею. Йому зовсім недавно виповнилося два роки. У сім'ї він був останнім - третьою дитиною. Рідна мати дітей рік тому трагічно загинула в ДТП. Її 25-річному главі сімейства з Доманівського району, викликалася замінити молода сусідка Оксана.

Незабаром вона стала дружиною чоловіка. Проте для дітей бути матір'ю вона не захотіла.

Оксана відрізнялася строгим характером і дозволяла собі неодноразово бити дітей. Свідками подібних катувань часто ставали сусіди. За надмірну жорстокість до дітей молоду мачуху викликали в сільраду, де попереджали, що насильно відберуть у неї пасинків.

Проте Оксану загрози місцевої влади мало хвилювали.

У той фатальний день батько дітей рано виїхав на роботу. Бабуся пішла до сусідки у справах. Оксана залишилася з хлоп'ятами одна.

Маленький Саша грався у дворі. У якийсь момент хлопчик зайшов до курник, де сиділа квочка. Цікавість малюка стала для нього фатальною. Діставши з-під курки яйце, він привів Оксану в шал.

Дівчина схопила малюка за руку і стала бити по голові і спині. Після декількох ударів Саша почав задихатися.

Злякавшись, мачуха викликала машину швидкої допомоги. Повернути дитину до життя медики вже не могли. В результаті внутрішнього крововиливу дворічна дитина померла протягом декількох хвилин.

Працівники міліції, яких теж викликали на місце події, почали встановлювати обставини загибелі дитини. Оксана почала розказувати міліції історію про те, що дитина випала з коляски і нібито травми, одержані при падінні, спричинили смерть.

Лікарі зразу ж розвінчали цю небилицю, і вже через декілька хвилин спілкування з оперативником Оксана розповіла правду.

Начальник районної міліції Олег Маковський повідомив, що судово-медична експертиза після розкриття дійшла однозначного висновку: загибель дитини викликав сильний удар в ділянку спини, який привів до відриву частини легені.

У селищі вбивство маленького Саші викликало хвилю обурення. Дійшло до того, що над вбивцею односельці хотіли влаштувати самосуд. Тому зараз підозрювана знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання.

Слідчим відділом проводяться процесуальні дії, і розглядається питання про залучення затриманої до кримінальної відповідальності згідно статті "вбивство з необережності". А це означає, що мачуха звільниться умовним покаранням і через три роки повністю погасить свою судимість.

Читайте також:

Чоловік застрелив вагітну дружину, запідозривши її у зраді

Директора школи, який збив трьох учнів, випустили із СІЗО

Син посадив на ланцюг 80-річну матір

Жінка вбила чоловіка, від якого завагітніла їхня спільна донька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: