Мадлен Маккенн знову шукатимуть

Водолази спустяться в резервуар в надії знайти розгадку зникнення Мадлен Маккенн.

Мадлен Маккейн
ТСН
Мадлен Маккенн, якій 12 травня виповнилося чотири роки, зникла 4 травня з готельного номера в португальському місті Прая-де-Луж, поки батьки вечеряли
Команда поліцейських водолазів спуститься у величезний резервуар недалеко від готелю в Португалії, з якого у травні зникла британська дівчинка Мадлен Маккенн, у надії знайти розгадку її зникнення, повідомив телеканал "Скай Ньюз".

За даними телеканалу, водолази спустяться за розпорядженням португальського слідчого Паоло Ребело.

"Найближчим часом поліція почне нову серію пошуків свідоцтв про Мадлен у радіусі 16 кілометрів від міста Прая-де-Луж, а також на п'ятикілометровій лінії берега.

Розширення зони пошуків вселяє надію, і ми підтримуємо це рішення," - заявила представниця батьків зниклої дівчинки, Кейт і Джері Маккеннів, Кларенс Мітчелл.

Відомий слідчий Ребело очолив розслідування 9 жовтня. Його попередники піддавалися критиці з боку ЗМІ, сім'ї Маккеннів і португальських властей саме за недостатньо ретельні пошуки дівчинки.

За тиждень, що минув з його призначення, Ребело встиг зібрати значну команду експертів, до якої увійшли, зокрема, два фахівці з розслідування вбивств.

Мадлен Маккенн, якій 12 травня виповнилося чотири роки, зникла 4 травня з готельного номера в португальському місті Прая-де-Луж. Батьки залишили сплячу дитину в готелі, а самі пішли вечеряти. Спочатку передбачалося, що дівчинку викрали невідомі. Батьки дитини організували міжнародну кампанію з пошуків Мадлен.

На початку вересня португальські правоохоронні органи одержали з лабораторії в Бірмінгемі результати експертизи слідів крові, нібито знайдених у машині, орендованій Маккеннами через декілька днів після зникнення дівчинки. Вважалося, що саме після цього Кейт і Джері Маккенни були оголошені офіційними підозрюваними по справі про вбивство дочки. Проте власті не стали пред'являти звинувачень подружжю і обмежувати свободу їх пересування.

Офіційні органи продовжують збір і аналіз доказів та свідчень свідків по справі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: