Маніяк Фрітцль повністю визнав свою провину

Австрійця, який 24 роки тримав у підвалі власну доньку та став батьком для її сімох дітей, в Європі прозвали "маніяком сторіччя". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Австрієць Йозеф Фрітцль, який протягом 24 років тримав у підвалі та ґвалтував власну доньку, на судовому засіданні 18 березня погодився з усіма висунутими проти нього звинувачення.

Фрітцль визнав себе винним в зґвалтуванні, інцесті, незаконному позбавленні волі, рабовласництві, жорстокому поводженні і вбивстві свого новонародженого сина.

Очікується, що в середу суд займеться питанням про стан психіки Фрітцля. Зі 130-сторінковим звітом за наслідками експертизи виступить доктор Адельхайд Кастнер, що обстежував Фрітцля після арешту.

Суд головним чином цікавить ступінь суспільної небезпеки Фрітцля.

Від цього залежатиме, в якому пенітенціарному закладі йому належить відбувати термін у разі звинувачувального вердикту.

Якщо суд визнає, що він і надалі схильний до вчинків кримінального характеру, або до самогубства, його помістять в спеціальну лікарню тюремного типу, на чому наполягає прокуратура.

Виступаючи раніше в суді, Фрітцль пояснив свою поведінку важким дитинством, зокрема, складними відносинами із суворою матір'ю.

На загальну думку, він страждає серйозним розладом особистості. Проте доктор Кастнер раніше зазначав, що Фрітцль достатньо здоровий, щоб постати перед судом.

Також присяжні заслуховуватимуть двох технічних експертів, які дадуть свідчення відносно конструкції підвалу, в якому Фрітцль тримав дочку та її дітей впродовж двох десятків років.

На цій стадії процесу публіка і журналісти будуть допущена в зал.

Напередодні, коли присяжним демонструвався відеозапис свідчень дочки Фрітцля Елізабет, засідання проходило в закритому режимі. Оголошення вердикту очікується вже в четвер.

За даними слідства, Йозеф Фрітцль, якому зараз 73 роки, в 1984 році замкнув свою 18-річну дочку Елізабет в підвалі свого будинку і тримав там 24 роки, регулярно ґвалтуючи. За цей час жінка народила від батька сімох дітей.

Читайте також:

Австрійського маніяка Фрітцля вдалося сфотографувати

Австрійський маніяк звинував дочку у спільництві

Віденський театр поставив п'єсу про життя австрійського маніяка

Австрійського маніяка хочуть убити у в'язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: