Маніяк Фрітцль в останньому слові вибачився і розкаявся

Маніяк Йозеф Фрітцль виступив в суді з останнім словом.

У Австрії сьогодні повинен завершитися гучний процес над Йозефом Фрітцлем, який 24 року тримав в підвалі свою дочку Елізабет. Як передає AFP, підсудний в останньому слові вибачився і розкаявся.

"Я шкодую всім серцем, - сказав Фрітцль. – На жаль, я нічого вже не можу змінити".

Вислухавши завершальні звернення обвинувачення і захиста, а також останнє слово підсудного, присяжні пішли обговорювати вердикт. Передбачається, що і вердикт, і вирок будуть винесений в один день.

Раніше в четвер прокурор попросив засудити Фрітцля, який звинувачується в багатолітніх катуваннях дочки і в загибелі її дитяти, до максимального покарання – довічне позбавлення волі. Адвокат, у свою чергу, попросив суд врахувати як пом'якшувальну обставину той факт, що його підзахисний страждає психічним розладом. Крім того, захисник виразив сумнів, що Фрітцль винен в смерті дитини, яка померла незабаром після народження.

Вчора виступила психоаналітик, що працювала з підсудним. Вона підтвердила, що у нього є відхилення в психіці. На думку фахівця, Фрітцль продовжує представляти небезпеку для суспільства і має бути направлений на примусове лікування. Прокурор у свою чергу, заявив, що підсудного слід відправити не до звичайної клініки, а у в'язницю для психічно хворих злочинців.

Нагадаємо, що на судовому засіданні 18 березня маніяк погодився з усіма висунутими проти нього звинуваченнями. Фрітцль визнав себе винним в зґвалтуванні, інцесті, незаконному позбавленні волі, рабовласництві, жорстокому поводженні і вбивстві свого новонародженого сина.

Йозеф Фрітцль був арештований в квітні 2008 року. Він обвинувачується у тому, що в 1984 році замкнув в підвалі свого будинку в Амштеттені 18-річну дочку Елізабет. Коли після 24-х років жінці вдалося звільнитися, вона розповіла, що всі ці роки батько її ґвалтував.

У підвалі Елізабет Фрітцль народила семеро дітей, одна з яких померла після народження через те, що не отримала необхідну медичну допомогу.

Читайте також:

Маніяк Фрітцль повністю визнав свою провину

У Австрії почався суд над маніяком Йозефом Фрітцлем

Чоловік утримував 24 роки дочку в підвалі
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: