Маніяк ґвалтував у лікарні дівчинку, яка одужувала після спроби самогубства

Чоловіка найняли доглядати за 14-річною дівчинкою, яка лежала у лікарні після спроби самогубства. Як виявилося, доглядальник мав кримінальне минуле.

71-річний житель ізраїльського міста Герцлія Йосефа Нуну регулярно ґвалтував 14-річну дівчину, яка містилася в дитячому відділенні госпіталю після спроби вчинити самогубство. Крім того, Нуну зґвалтував і сестру пацієнтки госпіталю.

Ніно був найнятий для догляду за дитиною через бюро з працевлаштування, власники якого не перевірили біографію працівника. Він повинен був контролювати дії неповнолітньої і попередити повторну спробу самогубства. Підозрюваний був упійманий на місці злочину одним з лікарів, який негайно викликав поліцію.

У минулому підозрюваний відбував тривалі строки тюремного ув'язнення за неодноразове зґвалтування малолітніх і спроби зґвалтування. Деякі сексуальні злочини були здійснені збоченцем щодо найближчих родичок.

Крім того він був засуджений до довічного тюремного ув'язнення за вбивство своєї дружини, проте помилуваний за рішенням суду за хорошу поведінку у в'язниці.

Керівництво компанії з працевлаштування заявило, що в минулому перевіряло документи про відсутність судимості у всіх працівників, однак відмовилося від подібних заходів через їх невідповідність закону.

Підозрюваний зізнався в інкримінованих йому злочинах і уклав судову угоду зі слідством. Його засудили до 14 років тюремного ув'язнення.

Читайте також:

На Чернігівщині вітчим півроку возив до лісу та ґвалтував двох падчерок

Служителі релігійного культу протягом 15 років влаштовували масові оргії і ґвалтували дітей

Няня ґвалтувала однорічну дитину і відправляла відео коханому в Афганістан

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: