Маніяк, що ґвалтував та вбивав неповнолітніх дівчат, затриманий

Пропонуючи дівчатам, які очікували на зупинці автобуса, підвезти їх, маніяк у машині ґвалтував їх, а потім вбивав.

маніяк
Kriminal.TV
Правоохоронці дізнаються про дедалі більше кривавих епізод діяльності маніяка
Останньою жертвою сексуального збоченця стала чотирнадцятилітня мешканка Миколаївського району Олена. Зґвалтувавши і задушивши підлітка, насильник кинув тіло в лісі на розтерзання диким тваринам. Тяжкий злочин було здійснено понад рік тому. Весь цей час Олена вважалася зниклою без вісті.

Поштовхом до розкриття резонансного вбивства річної давнини стала нещодавня кримінальна історія. Як і у випадку із загиблою Оленою, юну місцеву мешканку Наталію, яка на зупинці чекала автобуса, зголосився підвести 40-річний чоловік на стареньких "Жигулях".

У автомобілі водій почав примушувати пасажирку до сексуального контакту, як зазначить пізніше міліцейський протокол у "неприродній спосіб". Наталія, щоб хоч якось "заспокоїти" чоловіка, почала роздягатися просто в машині. "Герой" вже був упевнений в швидкому інтимі, тому не чекав, що напіводягнена дівчина вирішить вискочити з його "ВАЗу". У машині насильника залишився телефон дівчини. Він допоміг оперативникам знайти сексуально стурбованого водія.

маніяк
Kriminal.TV
Коли затриманого Сергія почали "колоти" по деталях невдалого зґвалтування, в пам'яті силовиків відразу ж виникла історія з пропажею Оленою. До місця страти неповнолітньої дівчини, що знаходиться в лісовій гущавині, злочинець привів міліціонерів сам. Не витримавши прямих питань, Сергій практично відразу зізнався у скоєному вбивстві.

Встановити особу дівчини експерти змогли тільки по залишках фрагментів одягу і речей, які були виявлені на місці злочину. Їх підозрюваний розкидав в окрузі, коли, насилуючи, зривав їх з тіла жертви. Дівчина благала збоченця, що втамував свою похіть, залишити її в живих в обмін на гарантоване мовчання. Проте негідник задушив дівчину, навіть не давши їй одягнутися.

маніяк
Kriminal.TV
Щоб заховати тіло, вбивця закидав його гілками і травою. Дикі лисиці, що живуть в лісі, і собаки розтерзали труп, тому на експертизу судовим медикам правоохоронці змогли представити лише череп і кістки.

Заступник начальника районної міліції Микола Петренко розповів, що затриманий має сім'ю і "пристойну" роботу. За схожі злочини він вже потрапляв у поле зору силовиків, проте у зв'язку з відсутністю складу злочину тоді притягнути його до кримінальної відповідальності не змогли.

Скількох неповнолітніх дівчат насправді поховав чоловік за останній час, зараз з'ясовують слідчі.

Читайте також:

Єгипетського олігарха відправили на шибеницю за вбивство поп-зірки

Мешканець Оренбургу переплутав матір з відьмою та забив її молотком

Педофіл 18 разів зґвалтував своїх прийомних дітей

Троє п'яних чоловіків викинули повію-нігерійку з вікна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: