Маніяк, який вбив 7 людей, відрізав собі палець на знак протесту

Один з найвідоміших австралійських маніяків відрізав пластиковим ножем свій палець.

Один з найвідоміших австралійських маніяків відрізав пластиковим ножем свій палець, а потім спробував відправити його судді поштою. Тим самим він протестував проти ухваленого йому вироку.

64-річний Айван Мілат покалічив себе з бажання показати свою невинність, передає Reuters. Відрізаний мізинець він мав намір відправити до Верховного суду Австралії, аби домогтися перегляду справи.

У липні 1996 року Мілат був визнаний винним у вбивстві сімох туристів і засуджений до довічного вироку, пише газета The Times.

Вісім років потому Верховний суд Австралії відхилив прохання Мілата про помилування. Ув'язнений наполегливо заперечує свою провину і на знак незгоди з вироком вже ковтав бритвені леза, скріпки і фрагменти металевого ланцюжка в туалеті.

Тюремники розцінили ці дії як спробу добитися переводу в тюремну лікарню, з якої було б легко втекти. Примітно, що вже в 1997 році Мілат зробив невдалу спробу втечі разом з сокамерником-наркодилером. Проте плани злочинців були розкриті.

Цього разу Мілат відрізав пластиковим ножем з щербинами свій мізинець. Столове приладдя було передано йому разом з їжею. Потім маніяк поклав відрізаний палець в конверт, запечатав його і вказав адресу одержувача, яким виявився Верховний суд.

Послання зі страшним вмістом Мілат вручив своєму наглядачеві, який негайно передав ув'язненого разом з його пальцем в руки лікарів. Постраждалого направили під посиленим конвоєм з чотирьох осіб в спецлікарню, проте пришити відрізану частину тіла так і не удалося. Весь цей час Мілат зберігав повний спокій і був абсолютно не схожий на людину, яка тільки що сам себе понівечила.

Читайте також:
У Болгарії озброєний чоловік захопив автобус з 45 людьми
Бельгійський маніяк визнав свою провину
Пасажир таксі накинувся на водія і порізав його

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: