Масове зараження ВІЛ в Киргизії

У Ошській області Киргизії у понеділок почалося засідання виїзної колегії Мінохоронздоров'я щодо масового зараження жителів області ВІЛ.

віл (Фото: aorta.ru)
У Ошській області Киргизії у понеділок почалося засідання виїзної колегії Мінохоронздоров'я на якій обговорюється ситуація з масовим зараженням жителів Ноокатського району Ошськой області ВІЛ.

Як повідомила агенції РИА "Новости" прес-секретар Мінохоронздоров'я Киргизії Олена Баялінова в роботі виїзної колегії беруть участь міністр охорони здоров'я Туйгунаали Абдраїмов, головний санітарний лікар республіки Сабіржан Абдікарімов і гендиректор республіканського об'єднання СНІД, обласні і районні медичні начальники.

Баялінова відзначила, що поки кількість інфікованих смертельним вірусом не "коментується". "Лікарі з'ясовують їх контакти", - сказала вона.

Раніше в киргизькій пресі повідомлялося про 14 заражених, серед яких маленькі діти.
Керівник адміністрації президента Киргизії Медет Садиркулов доручив Генпрокуратурі республіки встановити винних в масовому зараженні жителів.

"У зв'язку з підтвердженням інформації про випадки зараження, що відбулися з вини медичних працівників даного району, керівник адміністрації президента надіслав лист Генеральному прокурору з рекомендацією про встановлення осіб, винних в тому, що відбувся, і залучення їх до відповідальності відповідно до законодавства республіки", - повідомляє у понеділок прес-служба глави Киргизії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: