Масштабна афера у Кіровограді

Одна з місцевих компаній запропонувала побудувати на своїй території торговельні павільйони і люди погодилися. Як виявилося, даремно.

Масштабна афера у Кіровограді - ошукано півсотні підприємців. Одна з місцевих компаній запропонувала побудувати на своїй території торговельні павільйони. Люди погодилися, аби зібрати гроші - позакладали у банку квартири та цінні речі.

Врешті-решт, коли будівництво майже завершилося - виявилося, що павільйони збудували не всім. А саму землю під торговельним комплексом продали. Таким чином люди залишилися без робочих місць, без грошей, а частина вже і без квартир - їх за несплату кредиту забрав банк.

Таких ошуканих виявилось півсотні. Люди повірили керівникам підприємства Кіровоградавтотранс, які запропонували допомогу у побудові крамниць. Постраждалі заплатили підряднику по 320 доларів за квадратний метр.

Магазинчики збудували, але не всім, і без світла та тепла їх здали підприємцям. Документів на приміщення людям не видали - виконавець робіт відсутність паперів списав на постійні зміни міської влади. Лише після звертань торговці зрозуміли - вони купили повітря.

Нині вже відомо - ділянку землі Кіровоградавтотранс орендував і місяць тому продав разом з автовокзалом та навколишніми будівлями. У відчаї підприємці пішли до суду. Ошукані побоюються судової тяганини, бо внаслідок якої вони втратять заставлені під будівництво власні квартири.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: