Масштабна афера у Кіровограді

Одна з місцевих компаній запропонувала побудувати на своїй території торговельні павільйони і люди погодилися. Як виявилося, даремно.

Масштабна афера у Кіровограді - ошукано півсотні підприємців. Одна з місцевих компаній запропонувала побудувати на своїй території торговельні павільйони. Люди погодилися, аби зібрати гроші - позакладали у банку квартири та цінні речі.

Врешті-решт, коли будівництво майже завершилося - виявилося, що павільйони збудували не всім. А саму землю під торговельним комплексом продали. Таким чином люди залишилися без робочих місць, без грошей, а частина вже і без квартир - їх за несплату кредиту забрав банк.

Таких ошуканих виявилось півсотні. Люди повірили керівникам підприємства Кіровоградавтотранс, які запропонували допомогу у побудові крамниць. Постраждалі заплатили підряднику по 320 доларів за квадратний метр.

Магазинчики збудували, але не всім, і без світла та тепла їх здали підприємцям. Документів на приміщення людям не видали - виконавець робіт відсутність паперів списав на постійні зміни міської влади. Лише після звертань торговці зрозуміли - вони купили повітря.

Нині вже відомо - ділянку землі Кіровоградавтотранс орендував і місяць тому продав разом з автовокзалом та навколишніми будівлями. У відчаї підприємці пішли до суду. Ошукані побоюються судової тяганини, бо внаслідок якої вони втратять заставлені під будівництво власні квартири.

ВідеоМасштабна афера у Кіровограді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: