Мати била 4-місячного малюка об кут ліжка, щоб він не заважав їй спати

Дата публікації
Перегляди
4267
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мати била 4-місячного малюка об кут ліжка, щоб він не заважав їй спати

Лікарі роблять все можливе, щоб врятувати життя маленького Іллі. Ілюстрація / Фото: харківська міськрада

Маленького Іллю били до тих пір, поки він, як здалося матері, не помер.

У Московській області в Росії поліція шукає жінку, яка, на думку слідства, жорстоко побила свою 4-місячну дитину. Хлопчик просто заважав їй відпочивати.

Лікарі роблять все можливе, щоб врятувати життя малюка. Його доставили вертольотом до Москви, але стан дуже важкий і прогнозів ніхто не робить. Сама підозрювана зникла.

Маленького Іллю били об кут ліжка до тих пір, поки він, як здалося матері, не помер. Сьогодні в будинок підозрюваної прийшли поліцейські, але жінки тут вже не виявилося. Вони зустріли тільки бабусю малюка, яка досі запевняє, що ніякого побиття не було, і все це прикре непорозуміння.

Лікарі говорять зовсім інше. У лікарню малюк потрапив в стані коми. У нього діагностований набряк мозку. З місцевої клініки дитину вертольотом відправили в Москву.

Відразу ж опитали і матір, але, взявши пояснення, слідчий відпустив її додому. У своїх свідченнях жінка докладно описала побиття. Як з'ясувалося, вона напала на власну дитину, бо та заважала їй спати. Малюк плакав.

За словами Тетяни, вона била хлопчика до тих пір, поки той, як їй здалося, не помер. Після чого жінка все ж викликала "швидку".

Як з'ясувалося, незадовго до цієї події в цю родину приходили представники інспекції в справах неповнолітніх, щоб вилучити дитину, але зробити цього чомусь не вдалося.

Наступна публікація