Мати чи не мати?

Гральні автомати завжди приносили чимало сварок, скарг, не задоволень. Та ніколи не призводили до смерті.

Нажаль, в житті складається так, що інколи ми маємо смугу чорну і смугу білу.  І чомусь чорна смуга, зазвичай дуже  затягується! Саме так сталося з 22-ох річним юнаком, що прийшов в черговий раз до улюбленого грального залу. Кожна ставка була не вдалою і врешті, коли прийшов час зачиняти  зал, хлопчина програв чималу суму грошей. Зрозумівши, що будь-якою ціною, йому потрібно повернути втрачене. Він попросився в касирки, аби та не зачиняла зал, аби дала змогу відігратися.

Хлопчина попросився збігати додому, начебто за грошима. Жінка погодилась, адже це був постійний клієнт, який завжди «залишав» чималі кошти. На то й момент вона не знала, що в голові юнака визрів зловіщий план- вбити її та забрати увесь виторг. І що саме за ножем побіг юнак додому.

Майбутній вбивця добре продумав свій план, адже окрім ножа захопив із собою і чисти одяг, щоб переодягнутися.  Коли повернувся, то почав вимагати у жінки гроші. Якби вона знала, що її погрози міліцією і відмова віддавати гроші врятують їй життя, вона б ні за що не сталаб цього робити.  

Він наніс близько 10-ти колото-різаних поранень у груди та живіт. Потім забрав із каси 400 гривень і втік. Однак насолодитися грошима і обдумати, що ж він накоїв, юнак не встиг, адже був заарештований. Його «видав» власний гаманець, якого він залишав касирці, як залог того, що незабаром повернеться. Саме в гаманці правоохоронці знайшли банківські картки та квитанції з ломбарду з місцем мешкання цього злочинця.

40-річна касирка від нанесених поранень померла дорогою до лікарні. Убивці ж чорна смуга затягнеться до десяти років. Адже саме  на стільки його можуть позбавити волі .

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: