Мати напоїла дитину алкоголем і кинула помирати на вокзалі

Хлопчика знайшли в брудній сорочечці, із синцями на обличчі й ніяк не могли розбудити, а потім не могли нагодувати.

"Підкидька" виявили, 30 липня, на вокзалі ст. Запоріжжя-1. Хлопчика, віком приблизно 11 місяців знайшла чергова по вокзалу на лавці біля входу в будівлю.

Про це розповіла старший інспектор Лінійного відділу міліції на ст. Запоріжжя Управління УМВС на Придніпровській залізниці Олена Черняєва.

«До цього маля бачили з немолодою жінкою, яка ходила з ним по вокзалу, намагалася просити милостиню. Коли хлопчика знайшли, він спав на лавці - брудний і дуже голодний.

До лікарів дитя попало, одягнене в брудну футболку і памперс, з невеликими синцями на обличчі. Жодних опізнавальних знаків: вишитого імені або ланцюжка у маляти не знайшли.

Якихось фізичних або психічних відхилень у дитяти не виявлено.

"Коли його принесли в медпункт вокзалу і маля прокинулося, його помили, а потім стали годувати. Так от, дитя неможливо було відірвати від їжі - воно відразу починало плакати. Уявляєте наскільки воно було голодним", - розповіла Олена Черняєва.

Після того, як хлопчика обстежили медики медпункту, його оглянули лікарі "Швидкої допомоги", прибулі на виклик. За попередніми даними медиків, маля здорове. Хоча є припущення, що перед тим, як залишити, дитя чимось напоїли - розбудити його удалося лише в медпункті.

Зараз "знайда" знаходиться під наглядом медиків в 1-ій дитячій лікарні, а співробітники лінійного відділу міліції намагаються розшукати його недбайливу матір. Хоча, оскільки ні ходити, ні говорити "знайда" не може, встановити його рідню, напевно, буде складно. Якщо лише мати не одумається і не прийде за сином.

"Маля відчуває себе добре: з апетитом їсть, грається, за допомогою медперсоналу намагається ходити", - розповіла завідувачка фізіотерапевтичним відділенням 1-ой дитячої лікарні Тамара Нефедова.

За словами медсестер, оскільки імені хлопчика, що поступив, ніхто не знає, кожен називає його на свій лад: Тимофієм, Сергієм, Богданом... На ім'я Саша дитя реагує і відгукується краще за інші, тому є припущення, що маля звуть Олександром.

Як тільки оформлять всі необхідні документи, а паперова тяганина може затягнутися на місяць-два, отказника переведуть в дитячий будинок «Сонечко» в Коммунарському районі.

Читайте також:

Найвищу жінку України засудили до 2 років позбавлення волі

У Запоріжжі жінка скинула трирічну дочку з 40-метрового мосту

В Угорщині затримали росіянку, яка викрала свою доньку

Дитяче харчування частіше шкодить здоров’ю малюка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: