Мати-одиначка 200 разів зґвалтувала свого 12-річного сина

У Британії розпочався гучний судовий процес над жінкою-педофілом, яка сексуально знущалася з власного сина.

Анджела Салліван
Daily Mail
Анджела Салліван
У Великобританії розпочався судовий процес над 36-річною жінкою, яка 200 разів зґвалтувала власного 12-річного сина, при цьому кожен випадок статевих стосунків з ним фіксувала у спеціальному щоденнику.

Мешканка Мідлсборо Анджела Салліван постала перед Королівським судом Тіссайда. Мати-одиначку звинувачують в десяти кримінальних епізодах, пов'язаних з сексуальним насильством і розтлінням її малолітнього сина.

Як з’ясувалося на попередніх слуханнях, мати спокусила хлопчика, напоївши його алкоголем. Потім вона схиляла дитину до сексу протягом 10 місяців, поки чутки про злочинний інцест не почали поширюватися у школі, де вчився малий. Виявилося, що підліток сам був не проти похвалитися своїми "інтимними подвигами" перед шкільними друзями.

Після арешту Салліван поліцейські виявили її щоденник з огидливим змістом. Жінка пунктуально відзначала зірочкою кожен випадок сексуального насильства над хлопчиком: таких зірок опинилося рівно 191.

Після сотого за рахунком статевого акту син навіть отримав від розпусної матусі подарунок - пару кросівок.
Затримана спочатку намагалася спростувати усі звинувачення, називаючи записи у щоденнику "звичайними дурощами".

Наразі Салліван перебуває під вартою, їй належить пройти психіатричну експертизу. Вже в лютому жінці буде винесено вирок. Не виключено, що її відправлять до психіатричної лікарні або в'язниці на невизначений термін, як особливо небезпечного для суспільства злочинця. Також ім'я Салліван буде внесено до списку сексуальних злочинців.

Читайте також:

"Чудовисько з Марікіти" ґвалтував свою дочку "за волею Божою"

Батько використав Facebook, щоб зґвалтувати власну доньку

Американка розшукала покинутого 10 років тому сина і зґвалтувала його

Вчителька 17 років ґвалтувала семирічних дітей у громадських туалетах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: