Мати спалила новонароджену дитину в печі

Жінка стверджує, що народила мертву дитину, тому спалила її в печі, а попіл розвіяла по вітру. Притягнути її до кримінальної відповідальності неможливо.

Піч
Kriminal.TV
Марина спалила дитину в цій самій печі
У російському селі Нова Гірка Тверської області мати спалила новонароджену дитину в печі.

Пастух Євгеній і телятниця Марина прожили в шлюбі більше десяти років, мали трьох дітей. Як сказав Володимир, на четверту дитину вони зважилися через те, що отримають декретні.

"Жити-то на щось треба. Думали, що хоч при народженні дитяти соцзахист допоможе. А то, мене бик протаранив, але ніхто на операцію грошей не виділив... Ось це проблема. А з народженням дитяти сподівалися її якось вирішити...", - повідомив глава сімейства.

Проте пізніше вони зрозуміли, що грошей їм не виплатять.

Місцева фельдшерка дізналася про вагітність Марини лише, коли вона була вже на 9 місяці. І після огляду порадив їй їхати в найближчу лікарню на збереження. Вона відмовилася, посилаючись на те, що не має грошей. Вирішила народити вдома.

Як потім Марина розповідала слідчим, пологи в неї почалися раптово вночі. Їй не було до кого звернутися, до таксофона вона дійти не змогла. Тому жінка пішла народжувати в лазню, аби криками не лякати дітей, що спали.

Під час пологів від болю Марина втратила свідомість, а коли опритомніла побачила немовля, яке, як вона стверджує, не дихало. "Ну, я піч в лазні затопила і дитину в топку поклала, а що мені з ним робити-те треба було?" - говорить жінка. Вона топила піч до самого ранку, а потім розвіяла попіл по полю. Наступного дня, як ні в чому не бувало, вийшла на роботу.

Зустрівшись з фельдшеркою, яка поцікавилася, де дитина. Марина спокійно сказала, що спалила його. Фельдшерка негайно викликала міліцію.

На допиті Марина нічого не втаювала, розповіла все, як було. Як з'ясувалося, дії Марини не підпадають ні під яку статтю Кримінального кодексу РФ. За словами керівника Удомельського слідчого комітету Костянтина Чумакова, всі свідчення лише із слів жінки, свідків немає. Причину смерті дитини встановити не можна, навіть попелу не залишилося. Все змило дощем.

Притягнути до кримінальної відповідальності її немає за що. Неможливо довести, що вона спалила живу дитину, можливо, що вона і справді померла одразу після пологів.

Начальник відділу соціального захисту населення Наталія Удалова вважає, що цій сім'ї надавалася виплачувалися гроші на дітей, але два роки тому вони від них відмовилися, сказавши, що самі проживуть. До того ж народжувати Марина могла поїхати до Твері, безкоштовно. Треба було лише викликати "швидку".

Читайте також:

Підліток розстріляв свою сім'ю і відправився гуляти містом

13-річна американка перерізала горло дідусеві за пролите молоко

Росіянина засудили до семи місяців виправних робіт за вбивство кошеняти

Мешканець С.-Петербурга викрав і тричі зґвалтував співробітницю АЗС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: