Мати заморила голодом та спрагою 4-місячного сина

Жінку-алкоголічку, в якої через недогляд помер новонароджений, засудили до 2 років умовно: пожаліли через те, що в неї є друга дитина.

В селі Клищенці на Черкащині мати-алкоголічка заморила голодом власну чотиримісячну дитину.

Вмираючого хлопчика знайшли сусіди, які зайшли в будинок на передсмертний крик немовляти. Губи у дитини були вже сині, сильно розпухлі. Дитина давно не пила. Люди одразу ж викликали швидку, але врятувати дитину не вдалося. Дефіцит ваги новонародженою складав 33 відсотки.

Горе-мати пила від вимушеного неробства, вживаючи самогон власного виробництва. Сина годувала в основному картоплею, яку в такому віці давати в їжу новонародженим категорично заборонено. Але навіть цією їжею немовля годували нерегулярно. З моменту народження хлопчика жодного разу не показали лікарям.

Одразу після смерті немовляти, відносно матері порушили кримінальну справу. Жінку засудили до чотирьох років позбавлення волі. Проте, оскільки у неї є ще одна неповнолітня дитина, вирок пом'якшили - присудили два роки умовно.

За словами прокурора Чорнобаївського району, зараз розглядається питання про позбавлення її прав на другого малюка. Проте, щоб забрати дитину, потрібно зібрати "паперову" гору актів обстеження, довідок, пояснень сусідів тощо, та пройти низку бюрократичних процедур.

Зараз до матері-вбивці навідуються щодня місцева влада і сусіди. Вони бояться за життя другої малолітньої дитини. Після смерті сина вона продовжує цілодобово пиячити.

На жаль, такі випадки в Україні не поодинокі. Нещодавно на Сумщині до лікарні потрапили троє дітлахів, котрих морили голодом та не випускали на вулицю власні батьки.

Діагнози трирічного хлопчика та двох його сестер однакові – рахіт та гіпотрофія, тобто маса тіла дійшла до критичної межі. Втім, цих дітей вдалося врятувати, наразі їх повертають до життя місцеві лікарі.

Читайте також:

Батьки заморили голодом власних дітей

Нянька загойдала немовля до смерті через відмову їсти

Дід зарізав дворічну онучку за те, що вона сміялася під час кризи

Жінка вбила немовля уколом з невідомими ліками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: