Мати зарізала дітей

Тіла 16-річної Давіни і 13-річної Жасмін Бейкер були знайдені вранці. Їх 39-річна мама Реха посварилася з дочками через їх поведінку.

Поліція заарештувала забруднену кров'ю жінку в її будинку в містечку Стретам, розташованому в графстві Кембріджшир.

Про погану поведінку дівчаток, через яку і було скоєно злочин, можна прочитати на інтернет-сторінці, створеній на згадку про них друзями. Їх батько Девід, що живе окремо від Рехи, був невтішний. Убиті сестри писали на сайті про те, як вони віддані одна одній, і розказували про сварки з матір'ю. Записи на сайті Bebo також свідчать про бунтарську поведінку дівчаток, що привела до кровопролиття.

Поліція приїхала в шикарний особняк, де жила сім'я, після того, як мати дівчаток подзвонила своєму другові, що працює спеціальним констеблем. 39-річна мама Реха Кумарі-Бейкр була вся в крові. 

Давіна жила з батьком і друзями після того, як посварилася з матір'ю. Про скандали з приводу її поведінки дівчинка писала на своїй сторінці на Bebo. На деяких її фотографіях дівчата виглядають п'яними. Під однією з них розташований коментар: "П'яні, як чіп!" Давіна, яка використовувала нік Buzzzzzing .... (П'яниця), хвалилася, що у неї є пірсинг в семи місцях, включаючи пупок, і що її заарештовували за крадіжку і бійку.

Востаннє 16-річна дівчина обговорювала в чаті свої улюблені бари і говорила, що у неї похмілля. Давіна написала: "Мене минулої ночі разів шість вирвало". Не дивлячись на постійні сварки, дівчина розмістила на своїй сторінці фотографії, на яких вона разом з матір'ю. В день Матері Давіна підписала: "Я і моя красива Мама".

На своїй сторінці Жасмін називала алкоголь найулюбленішою річчю, і це не дивлячись на те, що дівчинці було лише 13 років. Крім того, вона розказувала про плани проколоти пупок після наступного дня народження. За декілька днів до смерті вона закинула Давіну повідомленнями. Одне з них закінчується словами: "Я так сильно тебе люблю, але мені треба з тобою поговорити про жахливі речі". Жасмін, яка використовувала нік Джейзі, також постійно розказувала про сварки з матір'ю. Чотири дні тому вона написала: "Мама мені сказала: чому я повинна постійно за тобою заїжджати? Невже твій батько не може за тобою заїхати?.. і бла-бла-бла…ну ти знаєш. Я дуже тебе люблю. І дуже хочу тебе побачити. Джейзі".

Жителі Стретама говорять, що їх місто завжди було благополучним і спокійним. Проте сусіди назвали сім'ю Бейкер "дивною". Один з них відзначив: "Я намагався поговорити з матір'ю дівчаток, але вона не хотіла слухати. Мені здавалося, що сестри бояться її. Вони не поводилися як нормальні тінейджери - ніякої гучної музики, ніяких вечірок в саду. Я знаю, що вони лаялися. Молодша минулого року розбила вікно під час скандалу з матір'ю. Мені здавалося, що вони дуже бояться її".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: