Матір змусила дочку "повернути" цноту, щоби батько зміг зґвалтувати незайману

Жінка так мріяла задовольнити всі сексуальні фантазії коханого, що змусила дочку від першого шлюбу зробити операцію по відновленню дівочої пліви, щоб чоловік її зґвалтував.

У Гонконзі 17-річну дівчину зґвалтував вітчим, а матір дівчинки йому в цьому посприяла, щоб задовольнити чоловіка.

39-річна жінка звеліла дочці задовольнити сексуальну "фантазію" вітчима, який побажав провести час з дівчиною. Дізнавшись, що її дочка зустрічається з молодим чоловіком, мати обурилась, та й відправила дівчину на операцію по відновленню дівочої пліви.

При цьому жінка пообіцяла дочці, що відріже їй пальці, якщо вона не погодиться пройти необхідну процедуру.

Батьки дівчинки розлучилися, коли їй було всього 7 років. Після цього її мати вийшла заміж за іншого чоловіка і здійснювала усі його сексуальні фантазії. Тож коли той захотів зґвалтувати незайману дівчину, вона вирішила, що це буде дочка.

За словами дівчини, її мати планувала вивезти всю "родину" на курорт, де повинні були здійснитися всі бажання її чоловіка, але чоловік зґвалтував пасербицю, не чекаючи поїздки.

Після цього дівчина, за порадою свого бойфренда і соціального працівника, звернулася в поліцію. Було порушено справу. Однак під час судового слухання адвокат заявив, що "постраждала" придумала цю історію, щоб помститися вітчиму, який відмовився купити їй ноутбук. Зараз же справа набула нового розголосу і суд продовжив її розгляд.

Нагадаємо, нещодавно в Росії стався не менш жахливий випадок. 38-річний мешканець Московської області змусив свою дружину зґвалтувати її дочку, а його падчірку, погрожуючи ножем і членством в Комуністичній партії Російської Федерації.

Читайте також:

Двоє братів побили і зґвалтували першокласника, щоб повеселити друзів

60-річний педофіл зґвалтував однорічну правнучку

Чоловік 12 років ґвалтував дочку, а потім онуку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: