Медицина Чернігівщини припустилася порушень на 7 мільйонів

Співробітники КРУ провели перевірку фінансової звітності у медичній галузі. Порушення - кожному закладі охорони здоров’я.

Заклади охорони здоров’я Чернігівської області у 2006-2008 роках допустили фінансових порушень на 7 млн. грн., повідомляють в прес-службі Контрольно-ревізійного управління.

Фінансові порушення були встановлені ревізорами під час контрольних заходів у 25 закладах охорони здоров’я Чернігівщини

Зокрема, одним з головних недоліків названо недотримання вимог законодавства щодо встановлення посадових окладів, надбавок та доплат в усіх закладах охорони здоров’я, де працювали співробітники КРУ.

Нарахування та виплата зарплати за не відпрацьований час практикувалися у Ніжинській, Бобровицькій, Новгород-Сіверській, Щорській центральних районних лікарнях, Чернігівській міській стоматологічній поліклініці та Чернігівському центрі з профілактики та боротьби зі СНІДом.

Як наслідок, видатки з нарахування на заробітну плату, пов’язані з зайвою виплатою заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги, склали понад 44 тис. грн.

Нецільове використання бюджетних коштів у медичних закладах спричинило втрати на 125 тис. грн. А використання благодійної допомоги всупереч її цільовому призначенню призвело до втрат на 1,15 млн. грн.

За даними КРУ, заклади охорони здоров’я часто бюджетними коштами покривали видатки сторонніх юридичних та фізичних осіб. Наприклад, комунальні послуги орендарів.

А інколи за рахунок бюджетних грошей вони оплачували видатки своїх госпрозрахункових підрозділів.

Також в ході ревізій спеціалісти КРУ виявили завищення підрядними організаціями обсягів робіт, недоотримання орендної плати, понаднормативного списання пального, незаконного відчуження майна.

За результатами контрольних заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 41 посадову особу, з вини яких були допущені фінансові порушення.

Про результати ревізій КРУ поінформувало управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА та правоохоронні органи.

Читайте також:

Студентам недоплатили 50 тисяч гривень стипендії

Ющенко посилив відповідальність за невиплату зарплат і пенсій

Росія проводить у RosUkrEnergo ревізію

Суд відмовився віддати Тимошенко дачу Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: