Міліціонер 10 років ґвалтував пасербицю, "заліковуючи душевні травми"

Співробітник патрульно-постової служби міліції Підмосков'я почав ґвалтувати свою пасербицю, коли вона пішла в перший клас. Своє збочення він пояснив просто: "Я служив у Чечні".

Протягом багатьох років ґвалтував свою маленьку пасербицю тепер вже колишній співробітник міліції у Воскресенському районі Підмосков'я.

Нещодавно суд оголосив вирок щодо збоченця. Педофіла засудили до 12 років колонії суворого режиму.

Як повідомили у прокуратурі Московської області, ще в листопаді 1999 року 49-річний Олексій, співробітник патрульно-постової служби міліції, вперше зґвалтував свою пасербицю. Тоді дівчинка навчалася у першому класі.

За відсутності матері школярці часто доводилося терпіти домагання вітчима. Садист спеціально вибирав дні, коли його дружина залишалася чергувати на роботі. Олексій забороняв дитині розповідати кому-небудь про їхню "таємницю", заявивши, що він посадить маму до в'язниці або вб'є її.

До речі, чоловік розповів про своє інтимне життя одному другові. Нездоровий інтерес до дитини він пояснив просто: "Я служив у Чечні, тому все так відбувається ...". Але товариш Олексія не став звертатися до міліції.

Про жахи, які творилися в будинку педофіла, міліція і прокуратура дізналися тільки в 2007 році, коли дівчинка-підліток потрапила до гінеколога у зв'язку з хворобою.

Читайте також:

Троє міліціонерів відзначили своє професійне свято зґвалтуванням на цвинтарі

Москвич убив батька-чекіста, помстившись за смерть царської родини

Російський полковник міліції ґвалтував студенток в гуртожитку академії МВС

Мати жорстоко вбила ґвалтівника своєї п'ятирічної доньки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: