Міліція не побачила причин боятися троєщинського маніяка: всього одне зґвалтування

Правоохоронці заперечують існування маніяка на масиві Троєщина. А масивом поширюються чутки про нові жертви, дітей не випускають гуляти, у школах проводять інструкції, як уникнути нападу.

На сьогоднішній день в Києві зафіксований лише один випадок зґвалтування неповнолітньої дівчинки на масиві Троєщина і одна спроба нападу також на неповнолітню дівчинку. Жодної підстави казати, що в Києві є системні напади на неповнолітніх, немає.

Про це заявив Володимир Дмитренко - заступник керівника прес-служби ГУ МВС у м. Києві.

У той же час переляк навколо троєщинського маніяка набирає обертів. Столичний спальний район, де проживають сотні тисяч людей, стурбований. Батьки влаштовують дітям "домашній карцер", до школи і назад водять особисто, або доручають супровід знайомим. Останніми днями районом поширилися чутки, що збоченець убив чергову жертву.

Хоча інформація не підтверджена, вчителі насторожі. Школи зустрічають фотороботом убивці. Щоперерви - роз'яснювальні хвилинки. Дітям розповідають, як поводитись на вулиці з незнайомими.

На очі міліції за три тижні маніяк так і не потрапив. Усі пошуки злочинця поки що марні. Чутки про нові жертви правоохоронці спростовують. Більше того, запевняють, жодного маніяка, тим паче, сексуального у столиці немає.

Читайте також:

Справа троєщинського маніяка: затримано 10 підозрюваних

Троєщинський маніяк продовжує нападати

На Троєщині паніка через маніяка-педофіла

ВідеоПереполох навколо троєщинського маніяка набирає обертів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: