Міліція повернула матері покинуту доньку, а вона її вбила

Міліціонери вирішили, що дитині непогано живеться з мамою-наркоманкою, хоча та і покидала її на кілька днів саму вдома.

Мати-наркоманка кинула свою дворічну доньку одну в чужій квартирі. Плач дівчинки почула сусідка, викликала міліцію. Доньку відвезли до лікарні, про те, що трапилося медики повідомили у відділ опіки та піклування Радянського району Красноярська (РФ).

Невідомо, з яких міркувань співробітники опіки вирішили повернути дівчинку матері. Умови життя малятка вони визнали "задовільними", а от той факт, що мати наркоманка, періодично надовго йде з дому разом з дитиною, чомусь не врахували. Через два місяці мати до смерті забила дочку за те, що дитина плакала, не хотіла лягати спати.

"На тілі дитини виявлені численні сліди забиття тіла та черепно-мозкової травми. У вбивстві підозрюється рідна мати дівчинки, щодо неї порушено кримінальну справу, - повідомляють у прокуратурі Красноярського краю. - Однією з причин загибелі дитини стало невиконання співробітником відділу опіки та піклування його посадових обов'язків. Відносно нього за ініціативою прокурора проводиться перевірка на наявність у його діях складу злочину за статтею "недбалість, що призвела по необережності до смерті людини".

У міліції, у відділі у справах неповнолітніх (ПДН) Радянського району, кажуть - про неблагополучну сім'ю дізналися тільки тоді, коли сталася трагедія.

"Чиновники з відділу опіки повинні були повідомити про неблагополучної сім'ї ще тоді, коли дівчинка потрапила до лікарні, - каже Олена Альберг, начальник ПДН Радянського району. - Ми взяли б сім'ю на контроль, перевіряли б, як мати ставиться до дівчинки. Спробували б допомогти, а в крайньому випадку - самі поставили б питання про позбавлення батьківських прав. Те, що сталося до цих пір не вкладається у мене в голові. Я сама приїжджала на той виклик, бачила дитину ... Це жахливо, я витримала тільки тому, напевно, що давно працюю в міліції. Оперативники наші відчували себе так само.
Матуся була з глибокого похмілля, або ще п'яною. "Я не хотіла, я не пам'ятаю", - казала щось недоладне. У квартирі був безлад. Але не сказати, що "бомжівська" атмосфера. На столі стояв комп'ютер, і, ось так він і врізався в мою пам'ять - акваріум з рибками".

У відділі опіки та піклування при адміністрації Радянського району, як і слід було очікувати, коментувати ситуацію відмовляються - до рішення суду або остаточних висновків прокуратури.

Нагадаємо, нещодавно жахлива трагедія сталася на Вінниччині. Батько вбив дворічного сина. Відрубав дитині голову, а рештки тіла заховав у грубку.

У день, коли сталося вбивство, чоловік прийшов додому напідпитку. У родині почалася сварка. Дружина пішла спати до родичів. У хаті залишився нетверезий Сергій та дворічний Максим.

Коли мати наступного дня зайшла до хати, побачила кров коло груби. Вона спитала чоловіка, звідки кров, проте той відповів, що не пам'ятає, бо спав п'яним.

Шукали малюка не довго. Побачивши кров, сільський голова викликав міліцію. Правоохоронці й витягли тіло хлопчика з відрубаною головою. Батько сховав у грубку навіть дитячі речі.

Вбивця розповів, що хлопчик прокинувся і почав плакати, за що й дістав по голові. Та цього здалося п’яному чоловікові замало. Він узяв малюка за ноги, й ударив головою об підлогу. Усвідомивши, що накоїв, вирішив сховати сліди злочину.

Читайте також:

Батько відрубав голову дворічному сину

Багатодітна мати задушила малюка, добила лопатою і закопала в лісі

Мешканець комуналки задушив немовля, яке заважало спати його подрузі

Мати задушила новонароджене дитя, щоб не заважало красиво жити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: