Місто наркотиків знищать

Влада Мадриду заходилася нищити селище наркоторговців Баранкільяс на південно-східній околиці столиці.

Психоактивні наркотики (Фото: content.answers.com)
Щодоби в селищі наркоторговців під самим Мадридом продавали до двох кілограмів кокаїну й героїну. (Фото: content.answers.com)
Влада Мадриду заходилася нищити селище наркоторговців Баранкільяс на південно-східній околиці столиці, повідомляє агенція "РИА Новости” з посиланням на представника муніципалітету.

За рішенням суду, до Баранкільясу зранку ввійшла колона бульдозерів під посиленою охороною поліції. Вже знесено 20 незаконно побудованих халуп, мешканці яких - переважно цигани - зникли в невідомому напрямку", - сказав працівник муніципалітету.

Він повідомив, що "Баранкільяс, де найближчим часом будуть знесені всі споруди, що залишилися, був протягом останніх років найбільшим в Іспанії ринком з нелегального продажу наркотиків: ночами сюди з'їжджалися з Мадрида до двох тисяч наркоманів; тут же процвітала проституція і торгівля оружием".

Мадридська мерія, куди постійно надходили скарги від жителів довколишнього столичного району Вальєкас, вирішила покінчити з селищем, яке в народі називають "наркотичним супермаркетом", тим більше що халупи в ньому було побудовані незаконно, а мешканці займалися незаконною діяльністю", - сказав співрозмовник агенції.

Нічний Мадрид
Знесенням містечка наркобаронів зайнялася мадридська поліція.
За його словами, "спроби боротися з наркоторгівлею, до якої було залучено до 250 сімей циганів, що мешкали в селищі, повсякчас завершувалися безрезультатно, оскільки тут панувала кругова порука й була складна система доставки, зберігання та продажу наркотичних речовин".

”Так, роздрібною торгівлею наркотиків займалися самі наркомани, які під час затримання ніколи не видавали осіб, що забезпечували їх зіллям", - сказав співрозмовник агенції.

Баранкільяс незаконно заселили 1999 року, тоді ж тут почалася наркоторгівля. За інформацією іспанської газети "Паїс", щодоби в Баранкільясі продавали до двох кілограм героїну й кокаїну в дозах від 0,1 до 0,2 граму на суму до 70 тисяч євро. Продавали тут також гашиш і синтетичні наркотики.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: