Міжнародна банда продала 500 українських дівчат в борделі ОАЕ

В організації злочинного угрупування, яке заробило на работоргівлі близько 9 мільйонів євро, підозрюють колишню міс Львова.

Міліція розкрила банду торгівців людьми, які за кілька років продали за кордон близько 500 молодих українок.

Серед 11 затриманих – четверо громадян ОАЕ, двоє громадян Іраку, росіянин і кілька українців. В організації "бізнесу" правоохоронці підозрюють колишню міс Львів початку 2000-х років, але вона встигла втекти за кордон.

Викрити злочинців правоохоронці змогли завдяки введенню до банди своєї людини. Агентові вдалося заманити іноземців-партнерів з ОАЕ до Львова на черговій кастинг, де работоргівців і заарештували.

"Діяли підозрювані так: через Інтернет давали оголошення для дівчат про роботу за кордоном в модельному бізнесі. Якщо дівчина "підходила", відправляли її на "роботу", - розповів начальник департаменту боротьби з торгівлею людьми Михайло Андрієнко.

За кілька років угрупування таким чином переправило до борделів близько 500 дівчат. На продажах работоргівці заробили близько 9 мільйонів євро. Так, за кожну цнотливу дівчину вони виручали до 50 тисяч євро.

Щодо затриманих порушена кримінальна справа за торгівлю людьми. Водночас, за даними джерел у МВС, підозрювана екс-міс Львова навіть не фігурує в справі як учасник злочинного угрупування.

Серед постраждалих дівчат - п'ятеро з відомих і впливових сімей - вони благополучно повернулися додому. У складі угрупування працювали 12 вербувальників (більшість — чоловіки), які і займалися пошуком дівчат. За наявною інформацією, дівчата прилітали в Дубаї, там їх зустрічали, одразу забирали паспорти і вивозили за місто.

Частину відправляли в інші регіони країни. Вже на місці пояснювали їх обов'язки: обслуговувати багатих клієнтів і обіцяли відпустити через два-три роки роботи. Як розповідали самі потерпілі, деякі дівчата жили в пристойних умовах і вважалися VIP-ескортом. Але більшість жили в звичайних бараках в антисанітарних умовах і обслуговували всіх без винятку за замовленням господаря. Як правило, таких в Україні набирали з повій. Деякі навіть самі погоджувалися працювати в арабських борделях.

Затриманих іноземних громадяни – членів банди - судитимуть в Україні. Їм загрожує до 15 років в'язниці.

Читайте також:

Українських інвалідів продавали в рабство до Росії

В Німеччині починають закривати "безлімітні" борделі

Туристи з усього світу їдуть в Україну за дешевим сексом

Жертвами одеських наречених стали тисячі самотніх британців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: