"Мордовський маніяк" вийшов на волю та поїхав до Москви

Кривавий вбивця та ґвалтівник Андрій Юркін, на рахунку якого безліч жертв, звільнився з в'язниці.

Серійний вбивця Андрій Юркін, якого охрестили "Мордовським маніяком", вийшов на волю та переїхав до Москви.

Юркіну виповнилося 39 років. У 1994-95 роках цей нелюд тримав у жаху всю Мордовію. За п'ять вбивств, низку розбоїв і зґвалтувань (точна кількість його жертв дотепер невідома) колишній сержант міліції Юркін був засуджений Верховним судом Мордовії до страти.

Але незабаром, за єльцинським мораторієм про скасування в Росії страти, йому замінили вирок всього на 15 років ув’язнення. Тепер цей термін закінчився і вбивця вийшов на волю. Три місяці він був у рідному мордовському селі, після чого змінив паспорт та поїхав до столиці РФ.

"Ми відправили попередження вищим інстанціям про те, що Андрій Юркін відправився до Москви. Столичні оперативники вже в курсі, хто до них приїхав, і тримають ситуацію на особливому контролі", - повідомив керівник Большеігнатівського відділення міліції в республіці Мордовія Іван Бочкарев.

За його словами, Юркін виїхав до Москви 1 липня, і зараз він має перебувати там. Але де саме в Москві він осів, куди влаштувався працювати, міліція поки що не в курсі.

Найвідоміший в Росії "мисливець на маніяків", колишній слідчий Ростовської обласної прокуратури у особливо важливих справах Амурхан Яндієв, який спіймав Чикатіло, упевнений: "Юркін не зупиниться!"

"За багато років роботи з подібними злочинцями я в цьому переконався. Причому лиходійства будуть ще більш жорстокими. Крім того, він стане обережнішим, перестане залишати сліди, і зловити його буде складніше", - стверджує він.

15 років тому Юркін пообіцяв, що помститься всім, хто його спіймав та засудив. Але, на думку Амурхана Яндієва, насправді мстити він буде іншим: "Це знову буде випадок. Який - цього поки не знає навіть він сам. Потім другий, третій...".

Читайте також:

Пензенський маніяк 15 років ґвалтував і душив маленьких дівчат

В Росії маньяк-вчений страчував людей на електричному стільці

Іранська жінка-маніяк вбивала за творами Агати Крісті

Австрійського маніяка Фрітцля засудили до довічного ув’язнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: