Москвич 2 місяці безкарно ґвалтував макаку

У російській столиці до ветеринарів звернувся чоловік з проханням зашити геніталії домашньої макаки.

До однієї із ветеринарних клінік Москви звернувся 42-річний Євгеній. Чоловік привіз до лікарні свого примата, але й сам був подряпаний.

Лікарям вдалося виходити тварину, однак макаку знов повернули збоченцю.

"Судячи з усього, мавпа відчайдушно відбивалася від збоченця, коли він намагався зробити свою брудну справу. Примат же знаходився в страшному стані – у макаки були сильні розриви статевих органів", - розповів ветеринар.

Євгеній з'явився на порозі клініки 2 квітня о 9 годині вечора. Макака, що сиділа у нього на руках відчайдушно верещала, і лікарі вирішили відразу ж оглянути тварину.

Медик запитав, що трапилося, на що господар, хвилюючись, відповів: "Їй там це... Зашити треба".

Після довгих розпитувань з'ясувалося, що травми 4-річної мавпочки Мерлін приховані під надітими на неї штанцями.

"Це було жахливо. У нещасної самочки були серйозні розриви статевих органів, збільшена матка. Господар стверджував, що Мерлін сама нанесла собі ці рани, коли намагалася задовольнити себе", - розповів медик.

Лікарі визнають, що серед приматів дійсно розвинений онанізм. Однак тварина не могла заподіяти собі біль, у макаки повинен був спрацювати інстинкт самозбереження.

До того ж сам вид господаря говорив за себе: у чоловіка були помітні ретельно замазані глибокі подряпини на шиї, садно на обличчі і синець, що наполовину зійшов, на обличчі.

Ветеринари відразу ж запідозрили недобре. Але звернення в клініку було анонімне, та й постраждалою була не людина.

Інакше вони були зобов'язані відразу ж звернутися до правоохоронних органів. Але в даній ситуації закон був на стороні збоченця.

"Ми дуже сподіваємося, що правоохоронні органи і організації, що займаються захистом тварин, звернуть на цей випадок увагу. З поведінки Мерлін було видно, що вона не в собі, вона дуже дратується, коли бачить людей", - розповіли в клініці.

заключення
Life.ru
За словами медиків, вони вперше зіткнулися з таким випадком. На безіменному пальці зоофіла, крім усього іншого, красувалася на безіменному пальці обручка.

Коли мавпочку, зростом 80 сантиметрів, поклали на операційний стіл, причина її дратівливості відразу стала зрозуміла.

За характером ран медики визначили, що деякі з них нанесені зовсім нещодавно – 2-3 дні тому. Але інші – всередині – заподіяні як мінімум два місяці тому.

"Причому, прошу вибачення за подробицю, це було явно зроблено чоловічим органом довжиною сантиметрів 15", - додає лікар.

Операція під спільним наркозом тривала майже три години.

"Пластику статевих органів тваринам не роблять, ми зашили, як зуміли і повернули тварину господареві", - говорить ветеринар.

Проте немає ніякої гарантії, що живодер-господар залишить тварину у спокої.

Читайте також:

В’язень захопив лікарку в заручники та ґвалтував її сім годин

На Чернігівщині у лісі задушили 11-річну дівчинку

Жінка отримала 500 тисяч доларів у кредит за фальшивими документами

На фінських поромах все частіше ґвалтують жінок: 100 випадків за рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: