Москвич побив 92-річну матір-ветерана палицею, відібравши її пайок і медаль

Син літньої жінки сподівався після її смерті стати повноправним володарем квартири. Але вона переписала житло на онуків, через що й рознівався її нащадок.

У Москві виписана з лікарні стара жінка-ветеран, яку жорстоко побив палицею власний син. Родич-мучитель навіть відібрав у неї ювілейну нагороду і сухий пайок, видані на 65-у річницю Великої Перемоги.

92-річна москвичка Станіслава Кірамінас, переживши важкі воєнні роки і блокаду Ленінграда, ледь не загинула в мирний час від рук рідного сина. Напередодні свята Перемоги літню жінку госпіталізували у вкрай важкому стані у відділення нейрохірургії. Лікарі зробили найскладнішу операцію, щоб врятувати життя пацієнтки, і наклали їй 4 шва.

Як з'ясувалося, в лікарню жінка потрапила після того, як її 63-річний син Станіслав Галамазов завдав матері побої, використовуючи при цьому як палиці важку металеву палицю. Напередодні він дізнався, що пенсіонерка заповіла московську квартиру з правом довічного проживання своїм онукам. Син не очікував такого повороту подій, оскільки хотів після смерті матері стати повноправним власником житла.

"Бабусі було зовсім , - розповідає Тамара, дружина старшого сина. - Сусіди викликали швидку, коли вона вся в крові вибігла на сходову клітку. У лікарні бабуся лежала біля двох місяців".

Син лише одного разу прийшов відвідати потерпілу і, зі слів лікарів, розмовляв з матір'ю дуже грубо й зневажливо.

Відомо, що син Станіслави Антонівни живе в Москві у фіктивному шлюбі з жінкою, яка приїхала з України. Всю пенсію, яку повинна отримувати бабуся, за дорученням забирав сам Станіслав, віддаючи заощадження старенької своїй дружині. Пенсіонерку при цьому годували, чим доведеться. Наприклад, їй давали залишки їжі, які жінка сина, працівниця їдальні, приносила додому.

Нещодавно Станіславу, як і інших ветеранів, нагородили ювілейною медаллю "65 років Перемоги". Однак нагороду жінка так і не побачила - її теж забрав син, прихопивши навіть сухий пайок, що додавався до медалі.

Щоб не залишати жінку напризволяще, її невістка Тамара з онукою Поліною вирішили поселити бабусю у себе. Вони забрали ветерана з лікарні і перевезли до приватного будинку в селищі Піски Коломенського району. Поступово пенсіонерка стала приходити в себе.

"Зараз бабуся добре спить, - розповіла Поліна. - Раніше уві сні вона кричала і прокидалася. До такої міри він її довів. Це жахливо просто!"

Про те, чи буде сімейний тиран і садист притягнутий до кримінальної відповідальності, не повідомляється.

Станіслава Кірамінас - у минулому спортсменка. Вона була майстром спорту з хокею з м'ячем. Народилася жінка в Ленінграді, а під час блокади їй допомогли перебратися до Москви. З 1943 року на стадіоні "Динамо" вона тренувала спортсменів. Незабаром її переправили до Пермі, де жінка готувала ополченців, навчаючи їх снайперському ремеслу.

Читайте також:

Колишній зек скинув дружину з 10 поверху за те, що здала його в міліцію

12-річний хлопчик зарізав батька, захищаючи матір

Жертву ґвалтівника в Дубаї можуть ув'язнити за позашлюбний секс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: