Москвич убив батька-чекіста, помстившись за смерть царської родини

У Москві психічно хворий чоловік забив до смерті свого 82-річного батька, звинувативши його у причетності до загибелі останнього імператора Миколи II.

У Москві 63-річний психічно хворий пенсіонер убив свого 82-річного батька - відставного офіцера КДБ. Мотивом злочину стало бажання помститися за смерть останнього російського імператора Миколи II та його родини.

Як з'ясували слідчі, син - інвалід, який страждав на душевне захворювання - приїхав на кілька днів у гості до батька. Одного разу ввечері сусіди почули гамір, який доносився з квартири пенсіонера, і викликали міліцію.

Правоохоронці, які прибули на місце події, побачили мертве тіло літнього власника квартири. Поряд ходив його син і декламував свої вірші, в яких оповідав про те, що він є сином царя Михайла Романова.

На допиті він зізнався, що забив свого батька до смерті. За його словами, той – як колишній чекіст – мав стосунок до знищення царської сім'ї.

Як з'ясувалося, вбивця вже давно страждав він нав'язливої ідеї про своє царське походження. Його відправили на лікування до психіатричної лікарні.

Читайте також:

Під Києвом дівчину вбили через політичні погляди

Мисливці за медалями забили до смерті 92-річного ветерана

Після звільнення з психлікарні син зарубав матір сокирою

На Київщині юнак відрубав голову власному батьку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: