Москвич вистрілив дружині в пах за чоловічий голос у трубці

Ревнивець мовчки встав з-за столу і витяг з комори свою мисливську рушницю. Потім він практично в упор вистрілив своїй дружині в інтимну область, вирішивши таким способом помститися "зрадниці".

У Москві чоловік у нападі ревнощів важко поранив свою дружину, а потім вчинив самогубство. Приводом для розправи став звичайний телефонний дзвінок.

Кривава сімейна драма розігралася в московській комуналці на Волзькому бульварі. Там літній глава сімейства розстріляв з рушниці 39-річну дружину і вбив себе.

За даними розслідування, близько 18:20 48-річний Володимир та його дружина Олеся зібралися вечеряти. Однак трапезу перервав телефонний дзвінок. На тому кінці дроту господар почув чоловічий голос, який попросив передати трубку його дружині. Підозрілий чоловік спробував з'ясувати, хто запитує Олесю, але незнайомець просто кинув трубку.

Цей епізод призвів Володимира в сказ. Чоловік мовчки встав з-за столу і витяг з комори свою мисливську рушницю. Потім він практично в упор вистрілив своїй дружині в інтимну область, вирішивши таким способом помститися "зрадниці": випущений заряд понівечив жертві пах.

Поки тяжкопоранена Олеся спливала кров'ю, ревнивець приставив імпортну двостволку до власної голови і застрелився. Сусіди, які чули шум, викликали швидку допомогу, а лікарі госпіталізували жінку в критичному стані.

Останнім часом між подружжям все частіше спалахували сварки. Приваблива жінка була молодшою від чоловіка, до того ж працювала в одному з медичних закладів медсестрою, де з обов'язку служби багато спілкувалася з чоловіками. Крім того, кілька місяців тому Володимир, який пропрацював все життя шофером, втратив заробіток і з тих пір жив за рахунок Олесі.

Завзятим мисливцем Володимир не був. Проте свого часу він для чогось придбав двостволку відомої італійської збройової фірми і 150 штук патронів до неї.

Читайте також:

Школяр відшмагав вчительку фізкультури, яка забрала в нього м’яч

Кавказець перерізав свою рідню за аморальну поведінку

Пенсіонер спалив себе і дружину на очах у приставів, які прийшли його виселяти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: