Мрія наркомана

Найбільшу партію героїну в усьому світі вилучили в Москві -436 кілограм.

За даними начальника управління наркоконтроль м. Москви Віктора Хворостяна. З такої кількості цього наркотику могли б виготовити більше шести тон (!) «вилучного» наркотика вартість якого б сягнула більше як 10 млд. рублів.

По цій справі вже затримано 4 чоловіка. Хворостян повідомляє, що наркотик був завезиней в Москву в потаємному бензобаці автомобіля. Окрім героїну в ньому зберігалось більше 3,3 кг гашишу. Хворостян також зазначив, що співробітниками наркоконтролю  було вилучено 197 капсул з наркотиком, кожен з який при цьому важив не менше двох кілограмів.

"Вполе зору оперативників наркоконтролю злочинне угруповання, яка займалася  постачанням героїну в Москву та Санкт- Петербургу, потрапила  наприкінці минулого року В квітні місяці до нас потрапила інформація про те, що готується до відправки в Росію велика партія наркотиків, після чого нав вдалося встановити, що героїн будуть перевозити на вантажному автомобілі в складі автоколони під прикриттям перевезення капусти", - сказав Хворостян.

Також повідомляють, що стартував такий «диво» вантаж з Таджикистану і був взятий під контроль наркополіції на кордоні з Казахстаном.

На сьогоднішній день продовжується розшук інших членів групи, які провозили контрабанду. Організатору групи вдалося втекти до Таджикістану. Його пошуки тривають з допомогою такжиських спец. Органів.

Хворостян відмовився повідомляти, кому в Москві призначалася така велика партія героїну.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: