Мусульманка відрізала чоловіку член величезним ножем, коли той завів ще одну дружину

Жінка люто протестувала проти другого шлюбу чоловіка, який був укладений згідно з нормами традиційного мусульманського права.

Жителька столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяда відрізала чоловіку статевий орган. Причиною стало одруження чоловіка на другій дружині.

Перша дружина люто протестувала проти другого шлюбу, який був укладений у повній відповідності з усіма нормами традиційного мусульманського права.

Газета Sharq повідомляє: "Дружина просила чоловіка не брати другу дружину, але той не послухав її благань ... тому вона відрізала йому член величезним ножем".

Нещасного, з величезною втратою крові, евакуювали на вертольоті в госпіталь. Його життя вдалося врятувати. Газета не повідомляє про те, чи вдалося врятувати член.

Схожий випадок стався у Китаї. Китаянка Йао Фенгфанг відрізала пеніс свого чоловіка і викинула його у вікно. Йао запідозрила, що чоловік зраджує їй з його колишньою дружиною. Лікарі не змогли пришити його статевий орган назад, так як на вулиці його з'їла собака.

Нагадаємо, психологи Гарвардського університету, вивчивши поведінку декількох тисяч жінок, дійшли висновку, що жінки холоднокровно і розважливо обирають частини тіла своїх чоловіків, які хотіли б пошкодити, і що помсту вони готують заздалегідь, а не в момент гніву.

Читайте також:

Ревнивець відтяв дружині голову сувенірним мечем і викинув її у під’їзд

Дружина розчленувала тіло чоловіка на 50 шматків

Жінка підпалила коханцю його "достоїнство", бо той не захотів її слухати

Жінка вбила зрадливого коханця, відрізавши йому пеніс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: