Мусульманські поліцейські жорстоко зґвалтували і застрелили християнина за богохульство

Пакистанські поліцейські викрали юнака, зґвалтували, а потім застрелили. Намагаючись приховати злочин, вони викинули тіло у каналізаційний люк посередині вулиці.

У Пакистані поліцейські зґвалтували і вбили 18-річного юнака-християнина за богохульство. Злочинці вже попередили родичів загиблого про можливі наслідки в разі порушення кримінальної справи за фактом вбивства хлопця.

Тіло 18-річного юнака Вакаса Джілла було знайдено в каналізації мешканцями селища Колонія Ахтар. У селищі Мехмудабад була організована акція протесту. Біля поліцейської дільниці зібралися люди, які вигукували звинувачення на адресу правоохоронців.

За заявою місцевих жителів, юнака викрали, зґвалтували, а потім застрелили. Намагаючись приховати злочин, поліцейські викинули тіло у каналізаційний люк посередині вулиці.

Лише після того, як люди вийшли на вулиці з протестом, керівництво поліції неохоче висунуло звинувачення проти чотирьох поліцейських.

"Поліція залякує нас та інших християн з Колонії Ахтар, погрожує розправою у випадку, якщо ми не відмовимося від обвинувачення на адресу поліцейських-вбивць. Хоч влада і завела кримінальну справу на винних, проте хід цій справі не наданий, що істотно гальмує процес. У поліції намагаються затягнути час і прагнуть усіма способами виправдати товаришів по службі", - розповів один з демонстрантів.

Обвинувачені у вбивстві поліцейські, як і раніше знаходяться на волі.

Протестуючі християни стверджують, що поліцейські-мусульмани навмисно затягували розтин тіла, будучи впевнені у своїй безкарності щодо соціально та фінансово незахищених християн в сунітській країні.

У результаті, під тиском протестів, розтин все-таки було проведено. Експертиза показала, що Вакас Джилл був підданий сексуальному насильству і тортурам, а потім застрелений з поліцейського револьвера і кинутий у каналізацію.

За деякими відомостями, таким чином було вбито ще 6 юнаків-християн у різних районах Пакистану.

Самі офіцери поліцейської дільниці відмовляються давати будь-які коментарі у справі.

Зазначимо, християни становлять лише 2,45% пакистанського населення загальною чисельністю в 184,8 млн, 96% населення становлять мусульмани.

Читайте також:

Безпритульний зґвалтував хлопчика в каналізаційному люці

На Полтавщині афганець порубав хлопчака за поцілену у вікно сніжку

Пацієнт психлікарні серед білого дня зарізав підлітка на очах у друзів за грубіянство

На Запоріжжі п’яна няня убила 9-місячну дівчинку, яка здалася їй усміхненим карликом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: