На Буковині родина сектантів заморила голодом вагітну доньку

20-річну вагітну дівчину родичі поїли однією водою, запевняючи, що цього хоче Бог. Породілля померла, немовля дивом вижило.

Наприкінці вересня до лікарні привезли вмираючу 20-річну мешканку села Котелеве, що в Чернівецькій області. Родичі поїли її однією водою, запевняючи, що так хоче Бог.

Карина Черешньовська на свої роки не виглядала – дівчина опухла від голоду, була вся у зморшках, із запеченою на губах кров'ю. Вона розмовляла тільки з рідними: батьком, братом і 18-річним чоловіком. П'ять днів лікарі боролися за життя дівчини, але рятувати її так і не вдалося.

"Знаєте, як вона виглядала перед смертю? Згадайте шокуючі знімки з Бухенвальда! Вона не їла білкової їжі. Ми одразу знали, що надії на порятунок немає. В її організмі відбулися незворотні процеси. Ми переливали кров, все даремно. У неї гемоглобін був 22-29 при нормі 110-140! Вона вмирала на наших очах, а ми нічого не могли зробити", - розповів завідувач реанімаційним відділенням Чернівецької обласної лікарні Аурел Руснак.

З'ясувалося, що за півтора місяці до смерті Карина народила дитину – вдома, без допомоги лікарів. Пуповину породіллі її чоловік Марін перерізав звичайним лезом. Медики навіть не знали про те, що Карина вагітна. За дев'ять місяців вона так і не стала на облік.

Що відбувалося в цей час в її будинку - таємниця за сімома печатками. Туди, де живе її сім'я (у дівчини 10 братів і сестер), чужинцю не увійти.

Пізніше лікарі дізналися, що подібний трагічний випадок стався і з матір'ю Карини – Оленою, яка померла три роки тому.

Як розповів дідусь Карини Віктор Черешньовський, занапастив жінок його син Юрій.

"Ви думаєте, їм нічого їсти? Неправда. У них є корова, гуси, качки. Господарство велике. Є машина. Ось тільки син мій давно пішов по кривій доріжці: спочатку занапастив дружину, а тепер і дочку. Ми не спілкуємося з ним уже кілька років, в будинок він мене не пускає, і онуки теж. Вже багато років для Юрія є тільки один авторитет. Це глава секти, в яку його затягло. Тільки він розпоряджається життями тих, кого втягнув у свою віру", - впевнений Віктор.

За його словами, Юрій ніколи не робив дітям щеплень і не брав від держави допомоги для них. "Може, в деякі періоди їхня релігія і дозволяє не їсти м'ясо, але довести до смерті двох людей - хіба це мислимо? Таке життя моїй невістці Олені була не до душі. Вона відмовлялася ходити до цієї секти, хоча дуже сильно любила мого сина", - каже Віктор.

Одного разу жінка в сльозах прийшла до свого свекра, благаючи допомогти їй. Разом вони пішли до прокуратури і написали заяву. Коли про прийдешню перевірку дізнався Юрій - побив дружину. А незабаром її не стало.

Для місцевої влади страшна трагедія, вочевидь, стала повною несподіванкою. У сільраді кажуть, що самі толком не знають, в якого бога вірять Черешньовського і чому ця релігія дозволяє губити життя людей.

" Їхні діти в школу не ходили. За наполяганням соціальних служб вони пообіцяли навчати їх удома. Старші діти працюють на будівництві, але ні з ким практично не спілкуються. Про народження дитини ми дізналися, коли Карина потрапила до лікарні. Разом з міліцією, медиками та представниками райадміністрації ми поїхали до них, щоб оглянути дитину. Але де там! Вони на всю гучність включили музику, почали знімати нас на камеру мобільного, а потім і зовсім спустили собак. У результаті немовля нам показали через вікно", - розповів голова сільради Володимир Тріпадуш.

Проте пізніше сім'ю вдалося переконати привезти дівчинку до лікарні. Лікарі кажуть, що вона в стані середньої тяжкості, також недоїдала. Зараз поряд з немовлям перебуває юний батько. Але лікарі кажуть, що, оскільки Карина і Марін не були в шлюбі, без необхідних документів дитини йому не віддадуть.

Місцева влада і прокуратура пообіцяли втрутитися в ситуацію. Начальник відділу у справах дітей Новоселицької районної адміністрації Світлана Михайлова запевнила, що вже є клопотання про те, щоб забрати новонароджену дитини у сім'ї.

Читайте також:

Викрито секту педофілів: юристи і вчителі "самовдосконалювалися" в оргіях з дітьми

Сектанти заморили голодом немовля, вимагаючи від нього казати "амінь"

В Ізраїлі заарештовано голову секти, який тримав у рабстві 32 дружини і 100 дітей

На Кіровоградщині релігійні батьки в піст заморили голодом немовля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: