На Буковині викрили порушення на 7 млн. грн.

Буковинське КРУ виявило фінансові порушення державних підприємств на загальну суму 6,8 млн. грн.

Долари
Архів
Найбільш поширеним видом фінансових порушень виявилися порушення у витратах на оплату праці.
Під час перевірки державних комунальних підприємств та господарських товариств, контрольні пакети акцій яких належать державі, Контрольно-ревізійне управління Буковини виявило 1,4 мільйона гривень втрат фінансових і матеріальних ресурсів, а також на 5,4 мільйона гривень інших фінансових порушень.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на відділ організаційної роботи КРУ в Чернівецькій області.

Найбільших збитків бюджетним установам завдано проведенням незаконних витрат на оплату праці – на 1,6 мільйона гривень, нестачами майна – на 1,3 мільйона гривень, завищенням вартості ремонтно-будівельних робіт, оплачених за бюджетні кошти - майже на півмільйона гривень та покриттям за рахунок бюджетних установ витрат інших юридичних осіб та громадян – також майже на півмільйона гривень.

Матеріали 35 ревізій для відповідного реагування передано до правоохоронних органів, за порушення законодавства з фінансових питань 185 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів на 29,4 тисячі гривень, у 72 випадках бюджетних правопорушень застосовано відповідні фінансові санкції.

Так, внаслідок порушення заборони безоплатної передачі майна державних підприємств іншим юридичним особам або громадянам, в тому числі у вигляді благодійної допомоги лише Карпатському державному спеціалізованому лісогосподарському підприємству завдано збитків майже на півмільйона гривень.

Також поширеним є недотримання державними та комунальними підприємствами вимог законодавства про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти. Зокрема, ДКП ”Чернівціводоканал”, МКП ”Чернівцітеплокомуненерго” та ДП ”Чернівецький металообробний завод” без проведення процедур закупівлі витратили на придбання товарів, робіт і послуг загалом понад 1 мільйон гривень.

Завдяки вжитим заходам, з початку року КРУ у Чернівецькій області забезпечило відшкодування майже 2 мільйонів гривень втрат фінансових і матеріальних ресурсів, усунуто інші порушення фінансово-бюджетного законодавства на суму понад 39 мільйонів гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: