На Черкащині викрили фіктивну кредитну спілку (відео)

Люди, які поклали свої гроші на депозит у кредитну спілку під 29 відсотків, тепер ні дивідендів, ані вкладу забрати не можуть.

Кредитна спілка обіцала повернути гроші, коли розпродадуть своє майно. Іншого виходу, аніж вірити обіцанкам у людей немає. Щоранку пенсіонери гуртуються під дверима спілки. Найбільше бояться арешту керівництва. Не пускають навіть пресу.

Черкащина – рекордсмен за кількістю кредитних спілок, їх тут 53. Більшість працюють незаконно, твердять фахівці. Це видно навіть по офісах, вони в підвалах чи прибудовах - необлаштовані, не мають ні кас, ані охорони. А в працівників ні належної освіти, ні досвіду. Не кажучи вже про документацію - вона або взагалі відсутня, або ж там повний хаос.

Всього в Україні існує 820 кредитних спілок і до Національної асоціації кредитних спілок України входить тільки 170. Це не тому, що їх не взяли, а тому, що в них навіть за мету не ставало вступати до асоціації.

Черкаські правоохоронці вже порушили кримінальні справи проти директорів шести кредитних спілок. Один із них зараз у СІЗО. Лише за приблизними підрахунками, у людей зібрали 60 мільйонів гривень.


ВідеоНа Черкащині викрили фіктивну кредитну спілку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: