Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Дніпропетровщині ревнивий азіат вбив своїх двох коханок-українок за "невірність"

Колишній в'язень вирішив за одну ніч позбутися двох коханок, які, як йому здалося, зраджували.

38-річний уродженець Середньої Азії, який уже кілька років живе в Україні, за одну ніч убив двох своїх коханок у Павлограді, оскільки йому здалося, що вони йому зраджують, а "закони його народу не дозволяють залишати зрадницю живою".

Чоловік переїхав в Україну ще десять років тому. Жив спочатку у Запоріжжі, але швидко його заарештували за вбивство. Коли чоловік звільнився, то поїхав у Павлоград, де почав жити із матір'ю свого співкамерника – 50-річною Зіною. Але оскільки Зіна була старшою, то знайшов дещо молодшу коханку – Ніну.

У ніч вбивства чоловік випив із своєю старшою коханкою, звинуватив її у зраді, а коли вона, не витримавши тортур, зізналася у всьому, що він казав, зарізав жінку.

Після вбивства на таксі чоловік поїхав до будинку своєї молодшої коханки, щоб перевірити, наскільки вона йому вірна. Спочатку він порізав руки і обличчя сестрі коханки, яка не захотіла його впускати. Потім вбив і свою коханку, а після цього поїхав у травмпункт, бо поранився склом.

Коли вбивцю затримали, він переконував правоохоронців, що вчинив правильно, оскільки невірна жінка не має права на життя.

Читайте також:

На Харківщині ревнивий чоловік застрелив кохану, а потім себе

19-річний хлопець через ревнощі зарізав 25-річного "суперника"

Чоловік убив дочку і себе через високу оцінку фото дружини на "Однокласниках"

На Миколаївщині чоловік та жінка вбили трьох своїх дітей отрутою для щурів

Чоловік убив кохану за те, що вона голяком розгулювала гуртожитком

Ревнивець зарізав кохану і намагався померти поруч з її тілом

Залиште свій коментар

Вибір редакції