На Донеччині бродячі пси обгризли до кісток 15-річного хлопця

15-річного підлітка збила з ніг і загризла згая собак. Принаймні - така версія його загибелі у правоохоронців, які побачили лише кістки хлопця.

У Краматорську Донецької області виявлені останки підлітка, який зник 4 місяці тому. Його кістки, обгризені собаками знайшов випадковий чоловік, який і повідомив у міліцію.

Працівники міліції, що прибули на місце знахідки, встановили по одягу і мобільному телефону, що останки належать 15-річному місцевому підлітку. Він зник ще 5 серпня 2010 року, коли пішов з дому до кар'єру, де підробляв.

Речі хлопця впізнала і його матір. До речі, в одязі підлітка було знайдено гроші, які він брав з дому 4 місяці тому, тому версію пограбування і вбивства відкинули.

Встановити обставини смерті підлітка зараз практично неможливо, оскільки собаки залишили від тіла самі кістки. Висувається версія, що на нього напала зграя бродячих собак.

Нагадаємо, що складна ситуація з бродячими собаками не лише на Донеччині. Немало їх і в Києві. Вони нападають на людей іноді серед білого дня. Численні публікації в пресі нічим не допомагають.

Іноді влаштовуються рейди на собак і тоді їх труять, після чого обурюються захисники четвероногих. Притулки для бродячих собак наразі залишаються лише темою для обговорення. Ті, що існують, не можуть прихистити всіх тварин.

Читайте також:

Жінка 2 місяці грала в онлайн-гру, а поруч розкладалися її собаки і діти їли консерви

Господар собаки знайшов у її будці людську голову

На Луганщині десятирічну дівчинку загризли собаки

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: