На Донеччині пенсіонерка продавала дівчат у рабство

58-річна мешканка Горлівки очолювала "родинний бізнес", примушуючи дівчат займатися проституцією в Росії.

Донецькі правоохоронці викрили злочинну групу, яка впродовж кількох років займалася відправкою дівчат, у тому числі неповнолітніх, до Москви, з метою зайняття проституцією. До участі в цьому своєрідному бізнесі були залучені глава родини - 58-річна мешканка Горлівки, її співмешканець, донька та син. У взаємодії з московськими колегами працівники української міліції затримали підозрюваних одночасно в Донецьку і Москві.

За даними правоохоронців, дівчата знали, що їдуть займатися проституцією. Всі вони розраховували на обіцяне безкоштовне харчування, мешкання і 30-40% від заробленої суми. Проте вже в Москві зрозуміли, що потрапили в справжнє рабство. Деяким дівчатам удавалося втекти через місяць, деякі пристосовувалися і добровільно залишалися в борделі на кілька років, але ніхто так і не звернувся в міліцію. Через це оперативникам довелося спочатку самотужки встановлювати потерпілих, щоб від них отримати хоч якійсь відомості про зловмисників. Треба було дуже акуратно виявити злочинну діяльність і правильно задокументувати її.

Нарешті у поле зору правоохоронців потрапила сім'я, що проживає в Горлівці. Повії у своїх свідченнях указували, що виїжджали до Москви з "легкої руки" 58-річної Людмили Іванівни. У Москві дівчаток зустрічала донька цієї жінки. Тетяна розселяла дівиць по орендованих квартирах і вже з першого дня забезпечувала українським путанам безперебійний потік клієнтів. У дівчат був власний водій, який розвозив їх по адресах.

"Я пропрацювала у Тетяни менше місяця, - з жахом згадує свою поїздку в російську столицю 17-річна Олена. – Мені обіцяли 30% від напрацьованого, але грошей я так і не побачила. Коштів не давали навіть на їжу. Продукти купували на ті гроші, які клієнт залишав як чайові. Я не захотіла працювати в таких умовах, довго прохала Тетяну віддати мій паспорт. Вона знала, що у Горлівці у мене залишилися мати, брати і сестри і, напевно, тому віддала документи. Дівчата, у яких не було родичів, залишалися в борделі надовго".

Свідчення 17-річної Олени багато в чому допомогли правоохоронцям зрозуміти, як діють зловмисники, і встановити всіх учасників групи. Ініціатором діяльності такого бізнесу була Тетяна. Кілька років тому вона сама відправилася "впокорювати Москву" і потрапила в публічний дім. З часом дівчина вирішила налагодити власний канал надання сексуальних послуг і попросила рідних допомогти в пошуку кандидаток. Вербуванням дівиць займався брат Тетяни і її мати, які отримували від 100 до 150 доларів США за кожну повію.

Злочинна діяльність сімейного підряду тривала декілька років, бізнес був поставлений на потік. З новоприбулими путанами в Москві вже не церемонилися. У милості були лише ті дівчата, які тривалий час пропрацювали в борделі. Таким навіть дозволялося узяти вихідний і прогулятися Червоною Площею.

На сьогоднішній день родичів-бізнесменів заарештовано. Членам злочинної групи пред'явлено звинувачення за декількома статтями кримінального кодексу, зокрема за торгівлю людьми та примушування до заняття проституцією. Матеріали у справі зібрані і направлені до суду.

Читайте також:

Українка заочно виграла суд в ізраїльських сутенерів

На Донеччині затримали групу, яка продавала дітей на органи

Мешканець Житомирщини продавав односельчан у рабство

Грузинські гінекологи торгували дітьми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: