На Донеччині виявили тіла загиблих у червні шахтарів

На шахті ім. Карла Маркса в м. Єнакієвому Донецької області виявлено тіла двох гірників, загиблих внаслідок вибуху 8 червня.

Як повідомила УНІАН керівник прес-служби Територіального управління Держгірпромнагляду по Донецькій області Марина Нікітіна, тіла гірників було виявлено 19 листопада під гірничою масою під час виконання робіт із відновлення парусних перемичок на горизонті 1000 метрів.

Тіла піднято на поверхню для проведення експертизи.

Нікітіна уточнила, що в шахті тривають пошуки тіла ще одного гірника.

Шахта ім. Карла Маркса
УНІАН
Шахта імені Карла Маркса у Єнакієвому

Довідка. 8 червня 2008 року на шахті ім. Карла Маркса в Єнакієвому Донецької області стався масштабний вибух, внаслідок якого були зруйновані надземні будівлі шахти. Від вибухової хвилі на поверхні постраждали 5 людей.

У момент аварії під землею знаходилися 37 шахтарів, із яких 24 були врятовані і один гірник був піднятий без ознак життя.

Під час вибуху зірвалася й впала в нижню частину шахтного стовбура кліть, в якій знаходилися, за оцінками фахівців, до 9 гірників. За час пошукових робіт у зумпфовій частині стовбура було знайдено фрагменти тіл загиблих гірників. Викинута вугільна маса засипала у виробці 3 гірників.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: