На Донеччині заарештували квартирних злодіїв

Так звані "домушники", на Донеччині, намагалися довести - для них не існує замків, які не можна було б відкрити. Майно та гроші з помешкань злочинці виносили всього за 10-ть хвилин.

У грудні регіоном прокотилася хвиля пограбувань з однаковим почерком. При пограбуваннях у замках навіть не пошкоджували серцевину. Квартири для пограбування крадії обирали за зовнішніми ознаками - оцінювали балкони та двері.  Працювали вдень, коли  господарі на роботі. Якщо на дзвінок ніхто не відповідав  в хід ішла відмичка. Відкривали замок максимум за 2 хвилини. 7-8 хвилин - у квартирі. І справу зроблено за 10 хвилин.

В помешканнях злодії вивертали шафи. Шукали золоті вироби, гроші, апаратуру. З однієї оселі винесли 5, з іншої - 15 тисяч гривень і речі. За відбитками пальців встановили особу одного злодія, раніше засудженого за хуліганство. А от його спільник був саме "фахівцем" з квартирних пограбувань.

“Через тиждень в місті Маріуполі був затриманий основний фігурант, котрий виявився громадянином Грузії і мав вже до цього своє “чорне” досьє - будучи неодноразово судимим і був квартирним злодієм”,- роз’яснює керівник карного розшуку Старобешівського району РВ ГУМВС України в Донецькій області Олександр Гнєдов.

За українським законом, покарання за квартирні крадіжки передбачає позбавлення волі від 3-ьох до 6-ти років. Втім, головний фігурант навряд чи втратить за цей час кваліфікацію. 34-річний грузин ще в юності відмикав будь-які замки.


Читайте також:

На Львівщині обкрадають самотніх пенсіонерок

Продавець магазину сприйняла пограбування за новорічний жарт

У Запоріжжі пограбували "Приватбанк"


ВідеоНа Донеччині спійали квартирних злодіїв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: