На Faina закінчується пальне

На судні Faina закінчується пальне, а з піратами досі немає домовленості про звільнення.


Як повідомив голова Програми з підтримки моряків у Східній Африці Ендрю Мвангура на судні Faina є достатній запас води і їжі, але закінчується пальне. При цьому він висловив сподівання, що полоненим морякам вдасться повернутися додому хоча б до Різдва.

Українське судно Faina, на борту якого знаходиться вантаж зброї, зокрема, 33 танки Т-72, гранатомети і засоби ППО, було захоплено піратами 25 вересня, його екіпаж складається з 17 українців, двох росіян і одного громадянина Латвії.

Як вважає головного редактора Інтернет-видання "Морской Бюллетень-Совфрахт" Михайло Войтенко, який підтримує постійний контакт з судновласником Faina, судно стало рекордсменам із безсистемності і заплутаності переговорів щодо звільнення. "Така плутанина тільки навколо судна Faina, - сказав він, відзначивши, що "величезна кількість часу була витрачена на усунення перешкод при веденні переговорів".

За даними міжнародних організацій, з початку цього року біля узбережжя Сомалі і в Аденській затоці сталося більше 130 піратських нападів. Майже в половині випадків судна, на які нападали, були захоплені. Зараз у піратів знаходяться близько 15 суден.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: