Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На голову концерну "Антонов" було скоєно напад

Невідомі напали на голову концерну "Антонов" Дмитра Ківу.

На голову авіабудівного концерну "Антонов", генерального конструктора АНТК ім. Антонова Дмитра Ківу увечері 5 лютого було здійснено хуліганський напад, повідомило "Інтерфакс-Україна" джерело в галузі.

В той же час, джерело спростувало інформацію про те, що Ківа знаходиться в реанімації у важкому стані. "Фізичний стан глави держконцерну задовільний. В понеділок він був на фірмі", - відзначив співбесідник агентства.

Головне управління МВД в Києві не має в своєму розпорядженні жодної інформації відносно можливого інциденту з Ківою. "Швидше за все, потерпілий не поводився із заявою органи внутрішніх справ", - сказали в міліції.

Про те, що Дмитро Ківа після нападу невідомих опинився в реанімації, раніше повідомило агентство РІА "Новости" з посиланням на інформацію газети "2000".

"Біля під'їзді власного будинку він отримав удар важким предметом по голові. В даний час Дмитро Семенович перебуває у реанімації, його стан оцінюється як важкий", - поінформувала "2000".

Газета пов'язує напад на Ківу з планами щодо реформування українського авіапрому. Видання пише, що напередодні нападу відбулася нарада, на якій було прийнято рішення створити дві корпорації: літакобудівну на базі АНТК імені Антонова та двигунобудівну на базі конструкторського бюро "Прогрес" і ВАТ "Мотор Січ".

Ківа з 2005 року - генеральний конструктор АНТК ім. Антонова, змінив на посту генконструктора АНТК Петра Балабуєва. З кінця 2008 року  - голова держконцерну "Антонов".

АНТК ім. Антонова - всесвітньо відомий розробник авіаційної техніки, який сьогодні успішно бере участь в міжнародній кооперації з відомими світовими компаніями. Інтерес до активів АНТК, який може бути приватизований в рамках концепції реформування галузі, неодноразово озвучувався, у тому числі низкою зарубіжних країн.


Читайте також:
Скоєно замах на проректора Національного авіауніверситету
В Ужгороді здійснено замовне вбивство бізнесмена
Вбивство помічника депутата від БЮТ: міліція розглядає дві версії

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції