На Хмельниччині дідусь убив друга, який випив його горілку

На Хмельниччині один пияк таємно випив літр горілки, призначений для двох, тому "колега" його забив до смерті.

На Хмельниччині 62-річний чоловік убив приятеля, який випив спільну горілку самотужки.

Убивця і жертва, обидва самотні чоловіки, цілими днями ловили рибу та збирали горіхи, щоб виміняти все це на пляшку. Потім випивали, засинали, а вранці все починали спочатку.

У день вбивства пенсіонер заховав літр горілки і, залишивши приятеля спати, пішов на рибалку. Коли повернувся, приятель лежав п'яний, а горілки не було.

Чоловік побив п'яного друга і, оскільки той не міг захищатися, вирішив прийти через деякий час, щоб ще насварити. Але, коли повернувся, виявилося, що приятель вже мертвий.

Слідча група встановила, що пияк помер від нанесених побоїв. Сусіди затриманого дідуся кажуть, що він ніколи не був агресивним, просто спивався від самотності.

Вбивці загрожує 7 років позбавлення волі.

Нагадаємо, нещодавно у Москві сталося куди страшніше вбивство, здійснене через горілку. Під час пиятики двоє товаришів посварилися, і один ударив іншого ножем.

Решта перевірили пульс пораненого і зробили висновок, що він мертвий.

Щоб приховати докази, п'яниці вирішили розчленувати труп. Вони відпиляли у жертви руки, голову і ногу. Частини тіла різники викинули біля найближчого ставка, а тулуб з однією ногою залишили в квартирі. Потім, оскільки ніим було вечеряти, приготували ногу вбитого на закуску.

Читайте також:

Пияки-канібали зварили із товариша "делікатес"

Син звіряче забив матір за з'їдені пельмені

В США батько-інвалід вигриз своєму сину око

Харків’янин зарубав вагітну дружину через недоглянутого хом’яка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: