На Хмельниччині п’яні картярі розіп’яли друга, щоби не махлював

Двоє друзів просвердлили третьому дрилем руки і прикрутили до дерев'яного бильця дивана за те, що залишив їх у "дурнях".

На Хмельниччині друзі розіп'яли чоловіка. Просвердлили дрилем руки і прикрутили до дерев'яного бильця дивана. Так двоє товаришів покарали третього, щоби не махлював - кажуть правоохоронці.

Троє дорослих чоловіків ремонтували оселю, потім випивали і грали в карти. Господар п'ять разів поспіль залишив суперників у "дурнях", за що його і покарали.

Розіп'ятий він пролежав майже до ранку. Шурупи йому вкрутили в руки – трохи вище ліктів. Чоловік розповідає, не дуже боліло, бо був напідпитку.

Жартівники-товаришІ покинули розіп'ятого друга, а самі пішли далі пиячити в місцевих барах. Уранці міліціонерам довелося кілька годин чекати, поки ті прийдуть до тями. Бо пригадати, що було увечері, усім трьом було непросто.

Хлопці пояснюють - пригвинтити хотіли лише рукави куртки. Проте, не влучили свердлом і пригвинтили по живому.

Якби на світанку не навідалися сусіди, невідомо, скільки чоловік стікав би кров'ю, кажуть правоохоронці. Люди відчепили його од дивана, обробили рани. Нині хлопець почувається добре. Радіє, що свердлом не зачепили кістки рук.

Наразі обох друзів потерпілого затримали. Проти них порушили кримінальну справу за статтею "Хуліганство". За невдалий жарт чоловікам загрожує до семи років ув'язнення.

Читайте також:

На вечірці молодик порубав сокирою кота, заливши його кров'ю весь під'їзд

Обкурений чоловік сприйняв колегу за упиря і зарізав його

20-річний хлопець зарізав 70-річну коханку, яка фліртувала з його другом

ВідеоНа Хмельниччині розіп’яли чоловіка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: