Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Хмельниччині пенсіонер убив свою дружину і помер з горя

Пенсіонер виносив з дому ящик з кукурудзою, в якому завелися миші, коли його сильно штовхнула дружина. У гніві він схопив камінь і забив жінку до смерті.

У Хмельницькій області пенсіонер, який славився в селі лагідною вдачею, в пориві гніву вбив свою дружину каменем по голові, після чого помер від серцевої недостатності.

У сільраді розповіли, що цю сім'ю знало все село через постійні сварки. Дітей у подружжя не було.

У 2003 році вони були розлучені судом, але залишилися жити разом, тому що не змогли поділити будинок: він належав чоловікові, а жінка не хотіла поступатися.

Односельці кажуть, що пенсіонер був неконфліктним і добродушним. Згадують, зокрема, випадок, коли він навіть на улюблену рибалку ходив рідко, тому що йому було шкода вбивати черв'яків, насаджуючи їх на гачок.

Дружина навіть вигнала його з власного будинку. Лише з допомогою голови сільради його знайшли в сусідньому містечку на залізничному вокзалі, де він знайшов собі тимчасовий притулок. Коли ж він повернувся, дружина змінила замки на дверях, і літній чоловік спав у буквальному сенсі в хліві зі свинями та качками.

Одного разу пенсіонер виносив з дому ящик з кукурудзою, в якому завелися миші. На ганку дружина сильно штовхнула його в спину, і чоловік впав. У гніві він схопив камінь і почав бити їм дружину по голові. В результаті жінка отримала більше десятка ударів по голові і впала на землю.
Коли пенсіонер не зрозумів, що вбив свою супутницю життя, вирушив до сільради і розповів, що сталось.

Коли міліція опитувала пенсіонера, йому стало погано. Медики встановили, що причиною смерті стала гостра серцева недостатність.

Читайте також:

На Хмельниччині святковий феєрверк убив трирічну дитину

П'яний батько задушив 2-річну доньку, приревнувавши мати, і втік до лісу

Батько зарізав сина, який не дав вбити кицьку

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції