На Камчатці можливий землетрус

За словами голови МНС Росії Сергія Шойгу, на Камчатському півострові може статися сильний землетрус.

Сергій Шойгу
Архів
Голова російського МНС говорить про можливість землетрусу на Камчатці. (Фото: avtoradio.net)
На Камчатському півострові (Росія) може статися сильний землетрус, подібний до нещодавнього стихійного лиха на Сахаліні.

Про вірогідність землетрусу в суботу повідомив голова МНС Російської Федерації Сергій Шойгу.

"Небезпека землетрусу на Камчатці залишається, тому зараз ми не перекидали звідти сюди (у Невельськ на Сахаліні, який потерпів від землетрусу) ні резерви медикаментів, ні намети, ні людей, ні техніку", - сказав міністр, відповідаючи на питання журналістів. 

Він відзначив, що в цей час на Камчатці реалізується програма сейсмозахисту, на яку останнім часом "кратно більше виділено коштів".
 
Прогноз сильного землетрусу на Камчатці науковці дають, починаючи з 2005 року, але до цього часу серйозних поштовхів на півострові зафіксовано не було. 

Говорячи про будівництво сейсмостанцій на Сахаліні та Курильських островах, Шойгу нагадав, що на це виділяються необхідні кошти в рамках російської федеральної цільової програми, розрахованої до 2012 року. 

Землетрус на Сахаліні
Lenta.ru
Нещодавно руйнівний землетрус стався на Сахаліні.
При цьому голова МНС дав зрозуміти, що він не цілком задоволений тим, як виконується ця програма. "Кошти на цю програму виділялися і минулого року, і цього року по лінії Гідромету, Академії наук. Прийшов час серйозно перевірити ефективність використання цих коштів", - сказав Шойгу.

Нагадаємо, в четвер, 2 серпня, на півдні російського острова Сахалін стався сильний землетрус магнітудою 6,8. Його епіцентр знаходився приблизно в 60 кілометрах від Південно-Сахалінська, в районі міста Невельськ. Підземні поштовхи відчувалися в усіх населених пунктах півдня Сахаліну. 

При землетрусі загинули дві людини. У Невельську без житла залишилися декілька сотень сімей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: