На Київщині сутенери катували секс-рабинь і відрізали їм пальці

Українські правоохоронці розслідують справу двох сутенерів, які влаштували справжню камеру тортур для дівчат, що не бажали займатися проституцією.

Українські правоохоронці розслідують справу двох сутенерів, які влаштували справжню камеру тортур для дівчат, що не бажали займатися проституцією. З жертв жорстоко знущалися, у тому числі в сексуальному плані. Одна понівечена заручниця померла.

Сутенерів-садистів затримали в Київської області лише після того, як одна з п'яти заручниць змогла повідомити про злочин в правоохоронні органи, повідомляє на представник обласного управління МВС Юлія Синчак. Жертвами злочинців стали 21-річні дівчата, яким довелося пережити страшні тортури.

Своїх секс-рабинь злочинці утримували в гаражі. За відмову займатися проституцією над ними знущалися з особливою жорстокістю. Одну з потерпілих побили до смерті, а тіло забетонували.

За даними початого розслідування, заручниць насильно возили в район автозаправок "КЛО", "ТНК", "Лукойл". За цей час кожна з них заробляла від 750 до тисячі гривень в добу. З них на власні потреби "жриці кохання" могли отримати 30, а в кращому разі 50 гривень. Інші гроші відбирали їх мучителі - "власники гаража-гарему" Юрій і Віктор. Обоє вже мають судимості за розбій, зґвалтування і угони транспортних засобів.

Ще в початку 2007 року Юрій і Вітя познайомилися з двома молодими особами - Катею з Кривого рогу і Мариною з Одеси. На пропозицію займатися проституцією дівчата з не зовсім благополучних сімей погодилися. Дівчати поселили в гаражі.

Випробувавши нове для себе ремесло Катя і Марина через деякий час втекли. Проте в травні 2007 року сутенери розшукали утікачок і влаштували їм звірячу "екзекуцію". Садисти розважалися тим, що влаштовували заручницям жорстокі тортури: Каті ножицями відрізали палець на правій нозі, зламали руку, робили надрізи ножем на тілі. Марині дісталося від недолюдків не менше.

В цей же час в іншій частині гаража жили ще три дівчини, які також виявилися в заручниках у сутенерів. Для однієї з дівчат жорстокі знущання закінчилися смертю. За спробу втекти її побили так, що вона не могла істи, після чого кинули до ями. Там дівчина прожила декілька днів і померла.

Деякий час після цього дівчата продовжували жити в гаражі і обслуговувати клієнтів на трасі. Врешті-решт однією з них все-таки удалося передати інформацію в правоохоронні органи.

Читайте також:
У Пакистані 3 жінки ґвалтували офіціанта 4 доби
Чоловік відрізав дружині вуха
Росіянин напав на банк, сподіваючись, що його вб’ють

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: