На кордоні з Україною померли два з 20 російських верблюдів

На кордоні України з Росією не пропустили до Європи 20 верблюдів через епідемією африканської чуми свиней.

Двоє з 20 верблюдів, яких на кордоні України з Росією не пропустили до Європи, померли на сьому добу перебування на морозі у вантажному автомобілі і практично без годування. Верблюдів зупинили в пункті пропуску "Матвєєв Курган" в Ростовській області.

"Сьогодні померли два верблюди", - повідомив представник прес-служби прикордонного управління ФСБ Росії у Ростовській області.

Вантажівка з 20 верблюдами з Калмикії, яких російський підприємець віз в цирки Болгарії, 31 січня прибув на пункт пропуску "Матвєєв Курган" в Ростовській області. Таганрозькі митники, перевіривши всі документи і оформивши живий вантаж, дозволили вивіз тварин з Росії.

Проте українська сторона не пустила верблюдів на свою територію, пославшись на заборону транзиту тварин через Україну у зв'язку із заходами у боротьбі з епідемією африканської чуми свиней. Верблюди стали заручниками на кордоні, оскільки транзит через територію України заборонений, а відвезти назад до Росії теж не можуть, бо документів на ввезення до Росії верблюдів немає.

Раніше повідомлялося, що представники російської та болгарської фірм розглядали можливість переправити верблюдів через Туреччину.

Читайте також:

На українському кордоні замерзають 20 російських верблюдів

Масова загибель верблюдів

У Харкові перехопили 4,5 млн. контрабандних доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: